سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

علیرضا دبیر مردم را به دیدن چه فیلمی دعوت کرد؟

alireza-dabir

علیرضا دبیر، کشتی‌گیر نامی ایران و نماینده شورای شهر تهران در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی با انتشار عکسی از انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» مردم را به دیدن این اثر در سینماهای کشور دعوت کرد.

به گزارش سوره سینما ، دبیر در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: امروز در مجاورات پسرک و دخترک، سینما و لذت بردن از از انیمیشنی ایرانی که تکنیک ساختش بیننده را شگفت زده می‌کند و قصه ی عمیقش بیننده را بهت زده می‌کند. پیشنهاد می‌کنم تو هر سن و سالی که هستید شاهزاده روم را ببینید و قصه ی مادر بزرگوار امام زمان (عج) یعنی بانو ملیکا را بشنوید.

alireza-dabir-insta

انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» پس از یک ماه اکران عمومی در سینماهای کشور با استقبال خوب مردم مواجه بوده است و توانسته در فروش هم رکورد خوبی از خود به جای بگذارد. این انیمیشن در مدت ۱۵ ماه و با هزینه ۲ میلیارد تومان تولید شده که رکوردهای تازه‌ای برای تولید یک انیمیشن سینمایی در ایران و جهان است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>