سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ آذر ۱۳۹۴ در ۲:۵۰ ب.ظ چاپ مطلب
رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون:

جشنواره‌ها موجب پیوند مخاطب با هنرمندان هستند / امیدوارم اعتیاد در جامعه ریشه‌کن شود

ghaffari-etiad

یک بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است که جشنواره اعتیاد و رسانه می‌تواند کمک کند تا مخاطب با مضرات اعتیاد آشنا شود.

به گزارش سوره سینما ، رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با روابط عمومی چهارمین جشنواره سراسری اعتیاد و رسانه گفت: من متقعدم رسانه بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب دارد ضمن اینکه نهاد ها و ارگان های دولت هم می توانند با همکاری یکدیگر و با اطلاع رسانی دقیق اثرگذار باشند زیرا خود این ارگان ها هم به نحوی با این موضوع درگیر هستند .

وی با بیان اینکه آمار افراد معتاد در جامعه بالا رفته و این موضوع نگران کننده است، افزود: متاسفانه در سال های اخیر به وفور شاهد هستیم که معتادان به همه جا رخنه کرده اند درحالیکه در سال های گذشته بدین شکل نبود.

بازیگر «تبریز در مه» ادامه داد: بیکاری یکی از مهمترین عوامل روی آوردن به اعتیاد است زیرا وقتی جوانی بیکار است دچار افسردگی می شود و ناخداگاه به سمت اعتیاد گشیده می شود به همین دلیل باید به فکر چاره ای برای بیکاری جوان ها باشیم .

وی در پاسخ به این سوال که برگزاری این گونه جشنواره ها تا چه اندازه در جلو گیری از اعتیاد و فرهنگ سازی در جامعه کمک می کند؟ پاسخ داد: جشنواره های این‌چنینی موجب می شوند تا افراد جامعه با معضل اعتیاد بیشتر آشنا شوند ضمن اینکه یکی از اتفاقات خوب این نوع جشنواره ها این است که هنرمندان را دعوت می کنند تا اثری درباره این موضوع بسازند و من معتقد این امر تاثیر خوبی بر روی مخاطب دارد و موجب پیوند هنرمندان با مخاطب در موضوعی خاص می شوند.

وی در پایان افزود: آرزو دارم روزی برسد که هیچ معتادی در کشور عزیزمان نباشد و اعتیاد در جامعه ریشه کن شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>