سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ آذر ۱۳۹۴ در ۲:۰۲ ب.ظ چاپ مطلب

قول نرگس آبیار به دختر شهید مدافع حرم چه بود؟

narges-abyar

نرگس آبیار، کارگردان فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» گفت: اینجا آمدم تا بگویم اگر چیزی می‌دانم و آنچه که در واقع علم و تجربه‌ای دارم را در طبق اخلاص آن طور که محدثه جان راحت هست در اختیارش بگذارم و با او باشم و او نیز در کارهایم حضور داشته باشد.

به گزارش سوره سینما، شب گذشته اختتامیه دومین سوگواره خمسه با یک غافلگیری برای حاضران همراه بود و آن اجرای نمایشی توسط محدثه باقری دختر نوجوان شهید مدافع حرم، عبدالله باقری بود.

محدثه باقری پس از اجرای قطعه کوتاه نمایشی خود آن را به نرگس آبیار نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» تقدیم کرد.

آبیار نیز که در سالن حاضر بود روی صحنه آمد و گفت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم، به بنده گفته‌ بودند که محدثه دوست دارد فیلم‌نامه نویس و کارگردان شود و فیلم «شیار ۱۴۳» را خیلی دوست دارد. من اینجا آمدم تا بگویم اگر چیزی می‌دانم و آنچه که در واقع علم و تجربه‌ای دارم را در طبق اخلاص آن طور که محدثه جان راحت هست در اختیارش بگذارم و با او باشم و او نیز در کارهایم حضور داشته باشد تا آن چیزی که می‌خواهد محقق شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>