سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ آذر ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۹ ق.ظ چاپ مطلب

وقتی کف‌گیر تلویزیون به ته دیگ می‌خورد!/ سریال خوب ندارند، از عوامل «شهرزاد» دعوت می‌کنند

neshast-sharzad2

شبکه سه سیما در حالی ویژه‌برنامه شب یلدای خود را روی آنتن می‌برد که به خاطر کمبود سریال خوب تولید این سازمان، بازیگران مجموعه «شهرزاد» مهمان این برنامه شده اند.

به گزارش سوره سینما، امسال هم به روال هر سال شبکه های مختلف سیما ویژه برنامه های متنوعی را برای شب یلدا در نظر گرفته اند.

در این میان شبکه سه سیما قرار است برنامه خود را با اجرای «احسان کرمی» به روی آنتن ببرد و به روال هر سال نیز منتخبی از بازیگران مهمان این برنامه هستند.

اما نکته جالب توجه در برنامه شبکه سه دعوت از بازیگران مجموعه موفق «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی است که این روزها در عرصه شبکه نمایش خانگی یکه تازی می کند و حتی تلویزیون را هم به عنوان رقیب اصلی کنار زده است.

به نظر می رسد کف گیر تلویزیون تا جایی به ته دیگ خورده و آنتن خالی از برنامه های جدید است که برنامه سازان مجبور شده اند از عوامل سریالی که در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود، دعوت کنند.

در همین راستا شهاب حسینی، مصطفی زمانی و علی نصیریان مهمانان امشب شبکه سه هستند. این برای اولین بار است که بازیگرانی به واسطه حضور در اثری ویژه شبکه نمایش خانگی مهمان تلویزیون می شوند.

نکته قابل توجه دیگر نیز این است که حضور چهره های معروف و محبوب در تلویزیون بیشتر مواقع با پرداخت هزینه های گزاف همراه بوده؛ موضوعی که همواره از سوی مدیران تلویزیون تکذیب شده است.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>