سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۷ دی ۱۳۹۴ در ۴:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» و «انیمیشن» ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد

ammar-festival_2

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در فاصله کم‌تر از یک روز مانده به آغاز ششمین دوره این رویداد سینمایی، اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «داستانی»، «مستند» و «انیمیشن» را اعلام کرد.

به گزارش سوره سینما ، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در فاصله کم‌تر از یک روز مانده به آغاز ششمین دوره این رویداد سینمایی، اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» و «انیمیشن» را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، براساس اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، از میان ۶۲۰ اثر رسیده به بخش «مستند»، ۷۳ اثر و از میان ۱۴۰ اثر رسیده به بخش «انیمیشن»، ۳۱ اثر به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند.

بنابرین گزارش، آثار برگزیده این دو بخش هم اکنون توسط ۴ تیم در حال داوری است که بخش مستند دارای سه بخش «نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه۸۸ و تاریخ سیاسی»، «بیداری اسلامی، ایران و آمریکا و هفت تیر» و «جبهه فرهنگی و اقتصاد مقاومتی» است.

آثار بخش مسابقه «داستانی» نیز به زودی اعلام می‌شود و به همراه دو بخش فوق در اختتامیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار معرفی و تقدیر می‌شوند.

همچنین این آثار از تاریخ نهم تا شانزدهم دی ماه، به طور همزمان در سینما فلسطین تهران و محل‌های اکران مردمی سراسر کشور به نمایش درمی‌آیند.

برای اطلاع از اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» و «انیمیشن»، می‌توانید اینجا را کلیک کنید.


One thought on “اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» و «انیمیشن» ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد”

  1. سید محمد حسین هاشمی می‌گه:

    متاسفانه پس از برگزاری ۵ دوره جشنواره عمار همچنان بی نظمی در آن مشهود است. یک روز مانده به زمان برگزاری جشنواره اسامی فیلمهای بخش مسابقه اعلام می شود و مسائل دیگری که از ذکر آنها خودداری می‌کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>