سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۶ ق.ظ چاپ مطلب

اکران «آواتار ۲» بازهم به تعویق افتاد

Avatar_2

از سال ۲۰۰۹ هواداران فیلم «آواتار» منتظر دیدن دنباله آن هستند و این اثر هر روز عقب تر افتاده می شود.

به گزارش سوره سینما، تسنیم نوشت: در حالی که بیش از ۶ سال از فیلم «آواتار» می گذرد، جیمز کامرون هنوز نتوانسته قسمت دوم آن را آماده نمایش کند. ماه گذشته این کارگردان صاحب نام سینمای جهان گفته بود «آواتار ۲» در کریسمس ۲۰۱۷ روی پرده خواهد رفت. اما به گزارش رسانه های آمریکا این فیلم به موقع برای اکران در تاریخ گفته شده آماده نخواهد شد. اگرچه کمپانی فاکس قرن بیستم این موضوع را تکذیب کرده اما یک منبع آگاه این خبر را برای The Wrap تایید کرده است.

این دومین بار است که «آواتار ۲» با تأخیر در ساخت و اکران مواجه می‌شود. پیش از این قرار بود «اوتار ۲» کریسمس گذشته روی پرده سینماها برود. گفته می‌شود یکی از دلایل این تاخیرها این است که جیمز کامرون می‌خواهد سه فیلم پشت هم در دنیای «آواتار» تولید کند و نمی‌خواهد وقفه‌ای بین «آواتار ۲، ۳ و ۴» بیفتد. گفته می‌شود فیلم‌های بعدی هم با فواصل یکسان در کریسمس‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ اکران شود مگر این که دوباره با تغییر در تاریخ مواجه شویم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>