سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۱:۵۰ ب.ظ چاپ مطلب

ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک مسابقه برگزار می‌کند/ از گزارشگری تا اجرای استندآپ کمدی

ali-zia

ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک سیما با نام «یکِ یک» با اجرای سیدعلی ضیاء روی آنتن می رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی «یکِ یک» ، ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک با اجرای سیدعلی ضیاء، استعداد مردم در زمینه هایی چون گزارشگرى، طراحى لوگو، خواندن یا سرودن ترانه تیتراژ برنامه، اجراى استندآپ کمدى و یا ساخت فیلم ١۵ ثانیه اى محک می زند.

علاقمندان می توانند استعدادهایشان را در زمینه‌هاى مختلف از جمله گزارشگرى، طراحى لوگو، خواندن یا سرودن ترانه تیتراژ برنامه، اجراى استندآپ کمدى و یا ساخت فیلم ١۵ ثانیه اى با موضوع دلخواه محک بزنند.

بهترین آثار رسیده در برنامه نوروز ٩۵ روی آنتن خواهد رفت و مخاطبان یک ماه وقت دارند از طریق سایت، تلگرام و اینستاگرام برنامه آثار خود را فرستاده و با برنامه در ارتباط باشند.

ارسال فایل ها از طریق وبسایت برنامه به نشانی ۱-e-1.ir، ربات و شماره تلگرام برنامه Telegram.me/Yekeyek_bot ، ۰۹۲۰۱۰۰۰۱۱۷ امکان پذیر است و مخاطبان برای آگاهی از اخبار برنامه می توانند به کانال تلگرام Telegram.me/yekeyektv1 بپیوندند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>