سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۲:۴۹ ب.ظ چاپ مطلب

بخش‌های مختلف جایزه سینمایی «تندیس آینه» اعلام شد

fajr-enghelab

مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب در مراسمی که روز جمعه ۳۰ بهمن در حوزه هنری برگزار خواهد شد از برگزیدگان نظر سنجی این مجمع تقدیر خواهد کرد. این نظر سنجی با معیارهای، قهرمان محوری، قصه‌گویی و مخاطب‌محوری انجام شده است.

به گزارش سوره سینما، مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب در مراسمی که روز جمعه ۳۰ بهمن در حوزه هنری برگزار خواهد شد از برگزیدگان نظر سنجی این مجمع تقدیر خواهد شد. این نظر سنجی با معیارهای، قهرمان محوری، قصه گویی و مخاطب محوری انجام شده است.

در مراسم جشن تقدیر از منتخبین سینمای فجر انقلاب «تندیس آینه» به بهترین فیلم برگزیده، دومین و سومین فیلم برگزیده تعلق خواهد گرفت. بر اساس این گزارش جایزه ویژه سینمای امید  نیز به انتخاب مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب به فیلم برگزیده تعلفق خواهد گرفت.

همچنین در این مراسم تندیس آینه بهترین انیمیشن و جایزه ویژه مجمع به منتخبین این بخش ها تعلق خواهد گرفت. در این جشن  به انتخاب داوران به نقد، یادداشت و گزارش برگزیده نیز جوایزی تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است که تصمیم برگزاری مشترک این جشن با پنجمین جایزه سینمایی ققنوس به دلیل هر چه باشکوه‌تر شدن این مراسم اتخاذ شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>