سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۳ ق.ظ چاپ مطلب

ثبت نام اهالی رسانه در جشنواره جهانی فیلم فجر آغاز شد

fajr34-INTL1

فرم ثبت نام خبرنگاران رسانه‌ها برای حضور در سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره، فرم ثبت نام خبرنگاران و اهالی رسانه روی سایت رسمی جشنواره قرار گرفته است.

خبرنگاران سینمایی روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها، برنامه‌های سینمایی رادیو و تلویزیون و همچنین مجلات تخصصی حوزه سینما و سایت‌های سینمایی صاحب مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به بخش «ثبت نام خبرنگاران و رسانه ها» سایت رسمی جشنواره به آدرس www.fajriff.com نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ارائه معرفی‌نامه از سوی رسانه یکی از مدارک لازم برای ثبت نام اهالی مطبوعات و رسانه‌ها است. مهلت ثبت نام اهالی رسانه از امروز دوشنبه ۲۴ اسفندماه آغاز شده و تا پایان روز ۲۰ فروردین ۹۵ ادامه دارد.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با دبیری رضا میرکریمی از اول تا ششم اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود. برای اطلاع از اخبار جشنواره به سایت آن با نشانی www.fajriff.com مراجعه کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>