سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ اسفند ۱۳۹۴ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم و عکس «چهل چراغ» تمدید شد

chehel-cheragh

متقاضیان حضور در جشنواره «چهل چراغ» با تمدید مهلت ارسال آثار می توانند تا ١۵ فروردین ١٣٩۵ آثار خود را به دبیرخانه جشنواره تحویل نمایند.

به گزارش سوره سینما ، بنابر اعلام حسین یاری سخنگوی جشنواره، متقاضیان حضور در این رویداد هنری که پیش از این تا ٢۵ اسفند ١٣٩۴ مهلت داشتند که آثار خود را در بخش های مختلف ارائه کنند، با تمدید مهلت ارسال آثار می توانند تا ١۵ فروردین ١٣٩۵ آثار خود را به دبیرخانه جشنواره تحویل نمایند.

بخش های جشنواره فیلم و عکس چهل چراغ عبارت است از : فیلم داستانی،فیلم مستند،فیلم پویانمایی،فیلمنامه،عکس،پوستر و فیلم موبایلی که محدودیتی برای ارسال آثار به لحاظ تعداد وجود ندارد و متقاضیان می توانند براساس ضوابط و مقررات موجود آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهلچراغ» با موضوع امام حسین (ع) از ٢٠ تا ٢٣ اردیبهشت ١٣٩۵ همزمان با اعیاد شعبانیه و با هدف معرفی و بازتاب عشق به اباعبدالله الحسین(ع) در عرصه های ملی و بین المللی،جریان سازی برای تولید و حمایت از آثار در حوزه محتوایی سیره‌ی زندگی معصومین (علیهم السلام) در عرصه های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای و تاثیر بر فضای فرهنگ و هنر با اعزام کاروان بین المللی اربعین در تهران برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای اطلاع از جزئیات بیشتر جشنواره و ارسال آثار خود می‌توانند با مراجعه به سایت www.chehelcheragh.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام نمایند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>