سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۵ ق.ظ چاپ مطلب

نرخ جدید بلیطهای سینما در سال ۹۵

139412221658228867328634

قیمت بلیطهای سینما برای سال جدید افزایش یافته است و از قیمت ۴ هزار تومان تا سقف ۱۰ هزار تومان، در چهار گروه سینما دسته بندی شده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از تسنیم قیمت بلیطهای سینما برای سال جدید افزایش یافته است و از قیمت ۴ هزار تومان تا سقف ۱۰ هزار تومان، در چهار گروه سینما دسته بندی شده است.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش قیمت بلیت سینماها در تهران برای چهار گروه از مجموعه سینماها اعلام کرد. این قیمت ها از اول فروردین ماه اجرایی می‌شود.

بر این اساس قیمت بلیط سینماها در تهران برای ۴ گروه مشخص شده:

سینماهای مدرن: روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۰ هزارتومان/ سایر روزها ۸ هزار تومان/ سه شنبه‌ها ۵ هزار تومان

سینماهای ممتاز: روزهای پنج شنبه و جمعه ۷ هزار تومان/ سایر روزها ۶ هزار تومان/ سه شنبه ها ۴ هزار تومان

سینماهای درجه یک: روزهای پنج شنبه و جمعه ۶ هزار تومان/ سایر روزها ۵ هزار تومان/ سه شنبه ها ۳ هزار تومان

سینماهای درجه دو: روزهای پنج شنبه و جمعه ۵ هزار تومان/ سایر روزها ۴ هزار تومان/ سه شنبه ها ۲۵۰۰ تومان

در اکران نوروزی سال ۹۵ که از ۲۶ اسفند ماه سال ۹۴ آغاز شده است ۵ فیلم سینمایی روی پرده می رود که از جمله این فیلم ها می توان به «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، «کفشهایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی، «۵۰کیلو آلبالو» و «خشم و هیاهو» به کارگردانی هومن سیدی اشاره کرد.

همچنین فیلم‌های «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی و «کوچه بی‌نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی که اکران خود را از چندی پیش آغاز کرده بودند در نوروز هم روی پرده خواهند بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>