سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ فروردین ۱۳۹۵ در ۹:۳۵ ق.ظ چاپ مطلب

استان فعال برگزارکننده جشنواره بین المللی فیلم سبز تقدیر می‌شود

Film Sabz Ostanha

مسئول ستاد استانی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز گفت: بهترین استان برگزارکننده جشنواره بین المللی فیلم سبز در مراسم اختتامیه تقدیر خواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از  روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز، مزدک میررمضانی با اشاره به این که ستادهای اجرایی در تمامی استان‌ها با حضور دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با جشنواره تشکیل شده و در حال انجام تمهیدات لازم هستند گفت: این ستادها در حال انجام کارهایی همچون انتخاب و تخصیص سالن‌ها و فضاهای نمایش و همایش، هماهنگی امور تبلیغات جهت جذب حداکثر مخاطبین، جذب حامیان مالی و معنوی و برنامه ریزی برای فعالیت های اصلی و جانبی مربوط به جشنواره در مراکز و شهرستان‌های استان ها هستند.

وی با اشاره به این که تاکنون استان هایی همچون اصفهان، هرمزگان، بوشهر و تهران در امور جشنواره پیشگام بوده‌اند عنوان کرد: انتظار می‌رود با نزدیک‌تر شدن به زمان برگزاری جشنواره، سایر استان‌ها نیز با تلاش مضاعف به استانداردهای مورد نظر برای این جشنواره برسند و برنامه‌های قابل توجه و جذابی را طراحی و در زمان برگزاری جشنواره اجرا کنند.

مسئول ستاد استانی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ادامه داد: بهترین استان ها از نظر نحوه برگزاری جشنواره انتخاب می شوند و از آنها در مراسم اختتامیه جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی همچنین در خصوص محل برگزاری دوره های دیگر جشنواره فیلم سبز یادآور شد: همچنین در تلاش هستیم تا جشنواره پس از پایان برگزاری آن در کشور، به صورت چرخشی در کشورهای منطقه نیز برگزار شود که در این باره مذاکراتی با مسؤولان سازمان«اکو» انجام شده و به نتایج خوبی رسیده ایم.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در تهران و همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>