سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱:۳۳ ب.ظ چاپ مطلب

«مت دیمون» با فیلم «هویت بورن» بازمی‌گردد

Matt Damon

مت دیمون هنرپیشه ۴۵ ساله که در فیلم «هویت بورن» در نقش یک جاسوسی که حافظه خود را از دست داده بود دوباره با سری جدید این فیلم به روی پرده سینما می‌آید.

به گزارش سوره سینما، مت دیمون هنرپیشه ۴۵ ساله که در فیلم «هویت بورن» در نقش یک جاسوسی که حافظه خود را از دست داده بود دوباره با سری جدید این فیلم به روی پرده سینما می‌آید.

جولیا استایلز، آلیشیا ویکاندر، وینسنت کسل و تامی لی جونز نیز در نقش‌های جدید فیلم هویت بورن ظاهر می‌شوند.

مت دیمون که قبلا فیلم‌های «هویت بورن» «برتری بورن» و «اولتیماتوم بورن» را بازی کرده بود در این فیلم جدید نیز ظاهر شده است. «جرمی رنر» نیز در نقش «آرون کراس» در چهارمین فیلم از این مجموعه با عنوان «میراث بورن» ایفای نقش می‌کند.

پل گرین که کارگردانی دو فیلم از این مجموعه را با عناوین «برتری بورن» و «اولتیماتوم بورن» انجام داده کارگردان فیلم چهارم ازین مجموعه است. وی فیلم‌نامه را با همکاری مت دیمون نوشته است. این فیلم ۱۲ سال پس از اولتیماتوم بورن رخ می‌دهد و ۲۹ جولای در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>