سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲:۰۶ ب.ظ چاپ مطلب

احتمال ساخت «صور اسرافیل» توسط داوود میرباقری قوّت گرفت

mirbagheri

فیلمنامه مجموعه تلویزیونی «اُرچَن» نوشته امرالله احمدجو با نام موقت «صور اسرافیل» برای بررسی طرح اولیه به تلویزیون تحویل داده شد.

به گزارش سوره سینما، امرالله احمدجو که سال ها پیش طرح یک مجموعه تلویزیونی با عنوان «اُرچَن» را نگارش کرده بود به توصیه داوود میرباقری درصدد تکمیل آن برآمد تا با همکاری این کارگردان پس از تایید تلویزیون جلوی دوربین برود.

احمدجو که در فیلمنامه «سلمان فارسی» نیز با میرباقری همکاری دارد چندی پیش طرح کلی مجموعه «صور اسرافیل» را در اختیار کارگردان «دندون طلا» گذاشت تا پس از بازنویسی برای بررسی به مرکز امور نمایشی سیما برود.

«صور اسرافیل» در فضایی روستایی با حال و هوای طنز فانتزی روایت می شود. نوع بیان ماجراهای قصه نشان از زمان گذشته می دهد اما هیچ تاریخ مشخصی ندارد.

احمدجو پیش از این گفته بود که این قصه هم مثل غالب کارهای من پر از شخصیت های گوناگون است اما از آنجا که سکان اصلی را به میرباقری سپردم باید دید کدام یک از این ها را پررنگ تر و کدام را حذف می کند.

منبع: مهر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>