سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

اردیبهشت ۹۵ و سه فیلم جدید با شبکه نمایش

namayesh-tv

فیلم‌های «یادداشت های یک سامورایی» ، «۲۷متر بر ثانیه برف» و «شتاب» اردیبشهت ماه ۹۵ از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سیما، در ادامه برنامه ریزی شبکه نمایش برای پخش فیلم های جدید در هر ماه، اردیبهشت ماه نیز با سه فیلم جدید این برنامه پی گرفته خواهد شد.

از ژاپن با یادداشت های یک سامورایی

سامورایی ها از نمادهای ویژه کشور ژاپن هستند و مرام و مسلک سامورایی هنوز هم در بین مردم این کشور در جریان است. سامورایی ها نیروهای نظامی دوره قبل از انقلاب میجی یا روشنایی در این کشور بودند که به زمین‌داران بزرگ و حاکمان آن دوره ژاپن خدمت می کردند. اما مرام زندگی و راه و رسم خاص زندگی آنها باعث شد پس از گذشت سال ها تبدیل به موضوعی ویژه برای ساخت فیلم های سینمایی و سریال ها باشند.

«یادداشت های یک سامورایی» داستان سامورایی جوان با نام شوزابورو دانو است که مامور به مراقبت از آکیا تودا است. آکیا تودا به خاطر قتلی که انجام داده محکوم به مرگ است و در همین حین مشغول نوشتن تاریخ ارباب بزرگ آن ناحیه است. شخصیت تودا باعث می شود شوزابورو به انجام قتل توسط وی مشکوک شود و شروع به تحقیق در مورد این موضوع کند.

 فیلمی از سینمای سوئد و کوه های پر برف

«۲۷متر بر ثانیه برف» محصول سال ۲۰۰۶ کشور سوئد که در کوه های سر به فلک کشیده این کشور اتفاق می‌افتد، داستان گروهی است که به خاطر بوران و برف به کلبه ای در ارتفاعات پناه می برند. در شب اول اقامت یکی از افراد گروه کشته می شود و حالا همه به دنبال قاتلی هستند که در بین آنها حضور دارد. این فیلم جنایی و درام در سال ۱۹۳۹ و در بحبوحه جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد.

 «شتاب»، هیجان در آفریقای جنوبی

فیلم هیجان انگیز «شتاب» با بازی اولگا کوریلنکو بازیگر شناخته شده اوکراینی و مورگان فریمن که در آفریقای جنوبی اتفاق می افتد از دیگر عناوین شبکه نمایش برای اردیبهشت سال ۹۵ است. فیلم داستان برخورد سارقی حرفه‌ای به نام آلکس فارادی با بازی کوریلنکو است که تحت تعقیب سازمانی ناشناس قرار گرفته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>