سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۴:۳۹ ب.ظ چاپ مطلب

اولین اکران دانشگاهی «رسوایی ۲» به دانشگاه علامه طباطبایی رسید

rosvayee2-2

فیلم سینمایی «رسوایی ۲» در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی اکران می‌شود.

به گزارش سوره سینما، فیلم سینمایی«رسوایی ۲» جدیدترین ساخته مسعود ده نمکی در سالن شهید بهشتی اکران می‌شود.

این فیلم در روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه در ساعت ۱۳ الی ۱۶ با حضور مسعود ده نمکی، محمدرضا شریفی‌نیا و امیر نوری در مراسم اختتامیه راهیان نور بسیج دانشجویی این دانشگاه به همراه مستند «خاکی ۷» به نمایش در‌می‌آید.

این فیلم سینمایی ۱۰ سال از زمان ماجرای اول(رسوایی ۱) گذشته است و اتفاقات در شهری فرضی رخ می‌دهد. در رسوایی ۲ باز هم حاج یوسف ( با بازی اکبر عبدی ) با چالش‌های مختلفی از طرف اهالی محل روبرو شده و دوباره از جامعه طرد می شود. به گفته ده نمکی، تفاوت فیلم رسوایی ۲ با رسوایی ۱ در تخیلی بودن داستان دومی است ولی داستان فیلم در فضایی رئال روایت می‌شود. این کارگردان همچنین می‌گوید این فیلم با داستانک‌هایی که دارد مضمونی اخلاقی-عرفانی را مطرح می‌کند و دیگر بستر روایت آن فقط اصلاح یک فرد نیست و نگاه انتقادی فیلم به جامعه است.

اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، امیر نوری، مهران رجبی، فخرالدین صدیق شریف، رامین راستاد، ابوالفضل همراه از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع: تسنیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>