سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱:۳۳ ب.ظ چاپ مطلب

«بادیگارد» صاحب «آرت بوک» شد

badigard

برای نخستین بار در ایران، کتاب آرت بوک تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا، با تصاویر منتشر نشده و شرح تمامی جزئیات مربوط به ساخت فیلم «بادیگارد» بزودی روانه بازار می‌شود.

به گزارش سوره سینما، براساس آنچه از سوی گروه تولید این آرت بوک اعلام شده، در کتاب فیلم «بادیگارد» بیش از ۵۶۲ عکس، کانسپت و استوری بورد از فیلم برای اولین بار منتشر می‌شود. در این کتاب به شرح تمامی جزئیات ساخت فیلم از مراحل اولیه تحقیق و نگارش فیلمنامه تا پایان مراحل فنی فیلم  اشاره شده است. بخش دیگری از این کتاب نیز به شرح ساخت صحنه های ویژه اکشن فیلم نیز اختصاص داشته و این صحنه ها در این کتاب مورد بررسی و بازبینی دقیق و تصویری قرار گرفته است.

در حالی که تولید آرت بوک برای فیلم های سطح اول سینمای جهان امری طبیعی و مرسوم است، این نخستین بار است که آرت بوک یک فیلم سینمایی ایرانی به این شکل تهیه و عرضه می‌شود.

در فیلم سینمایی «بادیگارد»، بیشترین تعداد استوری بود و کانسپت برای فیلمبردای صحنه های حساس فیلم طراحی شده بود که جزئیات این موضوع در این کتاب با توضیحات دقیق و به صورت یکجا منتشر خواهد شد. کتاب آرت بوک، تازه ترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا، در ۱۷۲ صفحه بزودی روانه بازار می‌شود.

«آرت بوک» کتاب عکس محوری است که در آن جزئیات تولید یک فیلم سینمایی همراه با تصاویر مربوط به مراحل مختلف ساخت نظیر پیش تولید، تولید، پشت صحنه، کانسپت، استوری بورد و… همراه با توضیحات لازم پیرامون مراحل مختلف آن تهیه و تنظیم شده و روانه بازار می‌شود.

منبع: تسنیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>