سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۳ ب.ظ چاپ مطلب

استقبال از نمایش «دوران عاشقی» در دانشگاهی در کالیفرنیا

photo_2016-05-07_12-29-55

پس از نمایش فیلم علیرضا رئیسیان کارگردان و تهیه کننده این فیلم به گفتگو با بینندگان پرداخت و به سوالات ایشان پاسخ داد.

به گزارش سوره سینما، فیلم سینمایی «دوران عاشقی» تازه ترین ساخته علیرضا رئیسیان روز دوشنبه سیزدهم اردیبهشت(برابر با دوم ماه می) در سالن بیلی وایلدر دانشگاه کالیفرنیا UCLA به نمایش در آمد و شاهد استقبال بالای مخاطبین بود. پس از نمایش فیلم علیرضا رئیسیان کارگردان و تهیه کننده این فیلم به گفتگو با بینندگان پرداخت و به سوالات ایشان پاسخ داد.

در این مراسم که مورد استقبال دوستداران سینمای ایران قرار گرفته بود، هنرمندانی همچون گوهر خیراندیش، مجید میرفخرایی، سهیلا گلستانی و تعدادی از هنرمندان ایرانی مقیم امریکا حضور داشتند.

بر پایه این خبر، نمایش فیلمهای منتخب ایرانی هرساله توسط کمیته فیلم و سینمای UCLA، در سالن اصلی این دانشگاه و با دعوت از سازندگان آثار به نمایش در آمده صورت می پذیرد.
همچنین در گفتگویی که پس از پایان نمایش فیلم صورت گرفت، بینندگان حاضر در این برنامه ، داستان جذاب و پرچالش ، کارگردانی حرفه ای ، بازیهای مناسب و همچنین ویژگیهای فنی خوب را از نکات قابل توجه «دوران عاشقی» برشمردند.

«دوران عاشقی» که در ایران نیز اکران موفقی را تجربه کرد موفق به کسب جوایز و عناوین متعددی از جمله ۲ سیمرغ بلورین از سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر و کاندیدای دریافت ده سیمرغ از این جشنواره گردید.

گفتنی است پخش بین المللی «دوران عاشقی»که پس از حضور در جشنواره های متعدد و در کشورهای امریکا، استرالیا و کانادا چندمین اکران خارجی خود را تجربه می کند بر عهده موسسه رسانه های تصویری و با همکاری پخش کنندگان خارجی انجام شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>