سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام برنامه‌های روز سوم جشنواره بین المللی فیلم سبز

jashnvare-sabz

جدول برنامه‌های سومین روز پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز برنامه نمایش فیلم های روز دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ماه بدین شرح است:

سینما فلسطین (سالن شماره یک)

سانس ۹ تا ۱۱ مسابقه مستند بین الملل

جعبه کاغذی به کارگردانی زبیگینو ژاپلا از کشور لهستان به مدت ۹ دقیقه

مانده پزی – غذا تولید کنید نه زباله به کارگردانی گئورگ میش از کشور اتریش به مدت ۸۲ دقیقه

سانس ۱۱ تا ۱۳ مسابقه مستند ملی

دیاپیر به کارگردانی عبدالعزیز قاسمی به مدت ۳۰ دقیقه

جرعه‌های تاریخ به کارگردانی سید میکاییل موسوی به مدت ۲۱ دقیقه

قربانی به کارگردانی رضا فرهمند ،کیومرث محمد چناری به مدت ۴۵ دقیقه

سانس ۱۳ تا ۱۵ مسابقه مستند بین الملل

تراژدی پسماند های الکترونیکی به کارگردانی کوزیما دانوریتزر از کشور فرانسه، اسپانیا، انگلستان به مدت ۸۶ دقیقه

سانس ۱۵ تا ۱۷ مسابقه مستند و داستانی

ماه در جنگل به کارگردانی سیامک شایقی به مدت ۱۰۵ دقیقه

سانس ۱۷ تا ۱۹ مسابقه مستند بین الملل

مغاک یخی به کارگردانی تیری برراد از کشور فرانسه به مدت ۵۲ دقیقه

کوهستان گرگ به کارگردانی اریک بالاژ از کشور اسلواکی به مدت ۴۸ دقیقه

سانس ۱۹ تا ۲۱ مسابقه مستند ملی

شباویز و پگاه خاموش به کارگردانی رضا محمد پور به مدت ۲۹ دقیقه

گوریا به کارگدانی محمد حسین نطری، لیلا فولادوند به مدت ۶۴ دقیقه

سانس ۲۱ تا ۲۳ مسابقه مستند بین الملل

H2Omx به کارگردانی خوزه کوهن از کشور مکزیک به مدت ۸۲ دقیقه

سینما فلسطین (سالن شماره دو)

سانس ۹:۱۵ تا ۱۱:۱۵ نکوداشت

نکوداشت خسرو معصومی «باد در علفزار می‌پیچد»

سانس ۱۱:۱۵ تا ۱۳:۱۵ مسابقه مستند ملی

زندگی در خور موسی به کارگردانی حجت طاهری به مدت ۵۲ دقیقه

زمستان ،عشق و سایر قوانین به کارگردانی یاسر خیر به مدت ۴۰ دقیقه

سانس ۱۳:۱۵ تا ۱۵:۱۵ مسابقه انیمیشن و مسابقه بلند داستانی

گمیچی به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا به مدت ۸۵ دقیقه

سانس ۱۵:۱۵ تا ۱۷:۱۵ مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

برتلک باز به کارگردانی سجاد احمد بیگی به مدت۱۴ دقیقه

رنگ آب به کارگردانی سعید نقویان به مدت ۲دقیقه

کوزمک به کارگردانی علیرضا سلمانپور ، یونس طراحی به مدت ۲۰ دقیقه

سایه به کارگردانی تی یام یابنده به مدت ۲ دقیقه

پل به کارگردانی رضا جمالی به مدت ۱۲ دقیقه

تواتر به کارگردانی محمد علی محراب بیگی به مدت ۱۰۰ثانیه

جنگل به کارگردانی عباس سندی به مدت ۳دقیقه

سربازها لک لک ها را دوست دارند به کارگردانی سعید نجاتی به مدت ۷ دقیقه

آب یخ به کارگردانی جلال ساعد پناه به مدت ۱۷ دقیقه

جنگل من به کارگردانی سباستین پن از کشور بلژیک به مدت ۷ دقیقه

سانس ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۱۵ مسابقه بلند داستانی

طعم شیرین خیال کمال تبریزی

سانس ۱۹:۱۵ تا ۲۱:۱۵ مسابقه مستند بین الملل

قضاوت هادوین به کارگردانی ساشا اسنو از کشور کانادا، انگلستان به مدت ۸۷ دقیقه

سانس ۲۱:۱۵ تا ۲۳:۱۵ مسابقه مستند بین الملل

نیروی تغییر به کارگردانی کارل آ. فشنر از کشور آلمان به ۹۴ دقیقه

سینما فلسطین (سالن شماره سه)

سانس ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ مسابقه بلند داستانی و مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

دامنه های سفید به کارگردانی محمد ابراهیم معیری به مدت ۷۵ دقیقه

سانس ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ مسابقه مستند بین الملل

کوله پشتی آب- پائول به کارگردانی میریام اشتین از کشور آلمان به مدت ۷ دقیقه

گاوبندی: راز پایداری به کارگردانی کیپ آندرسن و کیگان کوهن از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۸۵ دقیقه

سانس ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ مسابقه مستند بین الملل

نگهداران باغ به کارگردانی بریونی دون از کشور مصر به مدت ۲۸ دقیقه

بائوباب ها بین خشکی و دریا به کارگردانی سیریل کرنو از کشور فرانسه به مدت ۵۶ دقیقه

سانس ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ مسابقه انیمیشن و کوتاه ملی و بین الملل

قطره به کارگردانی بهنام شجاعی به مدت ۲ دقیقه

اینسان به کارگردانی مهدی آقاجانی به مدت ۹ دقیقه

تک سرنشین (از مجموعه دیرین دیرین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت ۷۰ ثانیه

درخت به کارگردانی ساره شفیعی پور به مدت ۵ دقیقه

همراه به کارگردانی محمود آزاد نیا،محمد افشار نژاد به مدت ۲ دقیقه

زادگاه زندگی به کارگردانی علی نیکوکار به مدت ۱۰ دقیقه

بزفسور وارد می شود “آشغال رمانتیک ” به کارگردانی علی اکبریان کاهانی به مدت ۲ دقیقه و ۱۶ ثانیه

کارنامه ۱و۲ به کارگردانی محمد مهدی خدا کرمی به مدت ۱۰۰ ثانیه

تکامل به کارگردانی حسن توکلی به مدت ۲ دقیقه

آبی کودکانه به کارگردانی آزاده دهقانی ،علی اصغر مهدویان به مدت ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه

مچاله به کارگردانی علی احدی به مدت ۱ دقیقه و ۲۰ ثانیه

آدمها به کارگردانی ما شاالله محمدی به مدت ۳ دقیقه و ۱۰ ثانیه

دود جامد(از مجموعه دیرین دیرین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت ۷۰ ثانیه

باید گشت به کارگردانی بابک و بهنود نکویی به مدت ۲ دقیقه

شکارچی به کارگردانی حسین بناءرضوی به مدت ۵ دقیقه

خورشید به کارگردانی رامین رحیمی به مدت ۷ دقیقه

زمین و دستهای ما به کارگردانی سید عباس شفیعی به مدت ۲ دقیقه

درنا به کارگردانی آزاده مرادی به مدت ۴ دقیقه

سانس ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ بخش جنبی و مسابقه مستند ملی

سانس ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ بخش جنبی فیلم های کشور فرانسه

ابری بر فراز دنیا به کارگردانی اگنس مورو به مدت ۵۰ دقیقه

پیشاک، خوک خرطوم دار کلمبیایی به کارگردانی کارولاین آتیلا لاریویر به مدت ۵ دقیقه

هرج و مرج طوفان به کارگردانی اندی بیات، جان جکسون به مدت ۵۰ دقیقه

مانند جنگل ها به کارگردانی بورسو سانکور، جفری گوده به مدت ۳ دقیقه

پاهای سبز به کارگردانی السا دومل به مدت ۴ دقیقه

سانس ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰ مسابقه مستند ملی

دست استرنجلاو به کارگردانی یاشار شیر محمدی به مدت۵۸ دقیقه

فرمانروای زاگرس به کارگردانی پرهام دیباج به مدت ۳۷ دقیقه

سینما کانون پرورش کودکان و نوجوانان

سانس ۹ تا ۱۱ مسابقه مستند ملی

باغ های گمشده به کارگردانی هادی آفریده به مدت ۵۰ دقیقه

آب و جان به کارگردانی عبدالخالق طاهری به مدت ۴۴ دقیقه

سانس ۱۱ تا ۱۳ مسابقه مستند بین الملل

متصل با آب به کارگردانی دانیل رایان و جیمز شروود از کشور استرالیا به مدت ۱۴ دقیقه

بذرهای زمان به کارگردانی سندی مک لود از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۷۷ دقیقه

سانس ۱۳ تا ۱۵ مسابقه مستند ملی

دریای کاسپین “آلودن زیبایی” به کارگردانی یاسر طالبی به مدت ۱۳ دقیقه

چه شور بود دریاچه من به کارگردانی حسن قهرمانی به مدت ۲۹ دقیقه

غبار سرخ به کارگردانی پژمان مظاهری پور به مدت ۵۳ دقیقه

سانس ۱۵ تا ۱۷ بخش خارج از مسابقه

جزیره رنگین به کارگردانی خسرو سینایی به مدت ۱۰۴ دقیقه

سانس ۱۷ تا ۱۹ مسابقه مستند بین الملل

ناماسته نپال به کارگردانی کریس فلبر از کشور سوئیس به مدت ۲۶ دقیقه

صداهای آمریکای لاتین به کارگردانی ایگناسیو روبانیا از کشور آرژانتین به مدت ۶۴ دقیقه

سانس ۱۹ تا ۲۱ مسابقه مستند ملی و بین الملل

بانوی ارومیا به کارگردانی محمد احسانی به مدت ۳۰ دقیقه

پسر کوهستان به کارگردانی یاووز سلیم تاشجی اوغلو از کشور ترکیه به مدت ۱۷ دقیقه

پسماند ماندالا به کارگردانی آلساندرو برنارد و پائولو سرتو از کشور ایتالیا ۵۲ دقیقه

سانس ۲۱ تا ۲۳ مسابقه مستند بین الملل

ده میلیارد – در بشقابتان چه دارید؟ به کارگردانی والنتین تورن از کشور آلمان به مدت ۱۰۲ دقیقه


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>