سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۰ ب.ظ چاپ مطلب

نمایش اینترنتی رویدادهای جشنواره فیلم سبز/ اعلام برنامه نمایش روز دوم

jashnvare-sabz

رویدادهای پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز روزانه از سایت تیوال نمایش داده می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز، سایت تیوال روزانه در قالب برنامه سینما سبز هر شب ساعت ۲۰ به مدت یک ساعت تمام رویدادها و اتفاقات این جشنواره را به صورت آنلاین برای علاقمندان به نمایش در خواهد آورد.

گفتنی است علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com این برنامه ویدیو نت را دنبال کنند. همچنین قرار است این برنامه اینترنتی در تمام مراکز استان ها برای مخاطبان به نمایش در بیاید.

برنامه های روز دوم جشنواره بین المللی فیلم سبز

برنامه نمایش فیلم های روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه بدین شرح است:

سینما فلسطین (سالن شماره یک)

سانس ۹ تا ۱۱ مسابقه مستند بین الملل

نگهداران باغ به کارگردانی بریونی دون از کشور مصر به مدت ۲۸ دقیقه

بائوباب ها بین خشکی و دریا به کارگردانی سیریل کرنو از کشور فرانسه به مدت ۵۶ دقیقه

سانس ۱۱ تا ۱۳ مسابقه مستند ملی

مم خرس سیاه بلوچی به کارگردانی مهدی چلانی به مدت ۶۰ دقیقه

نویز به کارگردانی بابک مجیدی به مدت ۷ دقیقه

اوسیا به کارگردانی علیرضا دهقان به مدت ۳۰ دقیقه

سانس ۱۳ تا ۱۵ مسابقه مستند بین الملل

نیروی تغییر به کارگردانی کارل آ. فشنر از کشور آلمان به مدت۹۰ دقیقه

سانس ۱۵ تا ۱۷ مسابقه فیلم های بلند داستانی

خواب آب به کارگردانی فرهاد مهرانفر به مدت ۹۵ دقیقه

سانس ۱۷ تا ۱۹ مسابقه مستند بین الملل

درختان زمزمه کننده به کارگردانی سباستین سوواژ از کشور موریس به مدت ۹ دقیقه

انقلاب به کارگردانی راب استوارت از کشور کانادا به مدت ۸۲ دقیقه

سانس ۱۹ تا ۲۱ مسابقه مستند ملی

دریای کاسپین “آلودن زیبایی” به کارگردانی یاسر طالبی به مدت ۱۳ دقیقه

چه شور بود دریاچه من به کارگردانی حسن قهرمانی به مدت ۲۹ دقیقه

غبار سرخ به کارگردانی پژمان مظاهری پور به مدت ۵۳ دقیقه

سانس ۲۱ تا ۲۳ مسابقه مستند بین الملل

بانوی ارومیا به کارگردانی محمد احسانی به مدت ۳۰ دقیقه

پسر کوهستان به کارگردانی یاووز سلیم تاشجی اوغلو از کشور ترکیه به مدت ۱۷ دقیقه

پسماند ماندالا به کارگردانی آلساندرو برنارد و پائولو سرتو از کشور ایتالیا ۵۲ دقیقه

سینما فلسطین (سالن شماره دو)

سانس ۹:۱۵ تا ۱۱:۱۵ نکوداشت یک فیلمساز

فیلم سینمایی «جایی در دوردست» ساخته خسرو معصومی

سانس ۱۱:۱۵ تا ۱۳:۱۵ مسابقه مستند ملی

موکان به کارگردانی محمد علی رخشانی به مدت ۲۵ دقیقه

سه سنجاقک به کارگردانی دلاور دوستانیان به مدت ۱۶ دقیقه

در پناه بلوط به کارگردانی مهدی نور محمدی به مدت ۵۶ دقیقه

سانس ۱۳:۱۵ تا ۱۵:۱۵ مسابقه بلند داستانی

بلوگا به کارگردانی مهدی جعفری به مدت ۸۲ دقیقه

سانس ۱۵:۱۵ تا ۱۷:۱۵ مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

رنگ آب به کارگردانی عماد سلمانیان به مدت۸دقیقه

پیانو به کارگردانی امیر علی اعلایی به مدت ۱۵ دقیقه

حریم به کارگردانی ناصر ناصر پور به مدت ۲دقیقه

آق گل به کارگردانی مهدی حیدری به مدت ۲۰ دقیقه

خاطرات مخدوش یک دریاچه به کارگردانی سید وحید حسینی نامی به مدت ۱۳ دقیقه

باد چیزی خواهد گفت به کارگردانی علی مردمی به مدت ۲۰دقیقه

روشن/خاموش به کارگردانی کوئستی فراون از کشور آلمان به مدت یک دقیقه

آپرتور و طبیعت! به کارگردانی سید علیرضا سیدی مقدم از کشور اتریش به مدت ۲ دقیقه

سانس ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۱۵ مسابقه بلند داستانی

مروارید به کارگردانی سیروس حسن پور به مدت ۸۲ دقیقه

سانس ۱۹:۱۵ تا ۲۱:۱۵ مسابقه مستند بین الملل

قاصد به کارگردانی سو راینارد از کشور کانادا، فرانسه به مدت ۶۰ دقیقه

سانس ۲۱:۱۵ تا ۲۳:۱۵ مسابقه مستند بین الملل

ده میلیارد – در بشقابتان چه دارید؟ به کارگردانی والنتین تورن از کشور آلمان به مدت ۱۰۲ دقیقه

سینما فلسطین (سالن شماره سه)

سانس ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ مسابقه بلند داستانی

نارنجی پوش به کارگردانی داریوش مهرجویی به مدت ۱۰۸ دقیقه

سانس ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ مسابقه مستند بین الملل

دریای زندگی به کارگردانی دانیل رودریگز از کشور اسپانیا به مدت ۵۲ دقیقه

اوموا- آب به کارگردانی سارا سندرینگ و اوشوشنی هیولوآ و اوخور از کشور آلمان به مدت ۴۵ دقیقه

سانس ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ مسابقه مستند بین الملل

ناماسته نپال به کارگردانی کریس فلبر از کشور سوئیس به مدت ۲۶ دقیقه

صداهای آمریکای لاتین به کارگردانی ایگناسیو روبانیا از کشور آرژانتین به مدت ۶۴ دقیقه

سانس ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ نشست با میهمانان خارجی

نشست و کفتکو با کارل آ.فشنر کارگردان فیلم نیروی تغییر

سانس ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ بخش مسابقه مستند ملی

N28E50 به کارگردانی پیام شادنیا به مدت ۳۲ دقیقه

آخرین فرصت درخت به کارگردانی سعید سلیمانی به مدت ۹ دقیقه

ایران جنوب غربی به کارگردانی محمد رضا فرطوسی به مدت ۵۲ دقیقه

سانس ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ بخش جنبی مسابقه انیمیشن ملی

دیروز امروز امروز به کارگردانی احمد تیموری به مدت۲دقیقه

جازبالی از مجموعه (دیرین درین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت ۷۰ ثانیه

زمین روباه به کارگردانی مقداد اخوان به مدت ۱دقیقه و ۵۴ ثانیه

بزفسور وارد میشود(بزفسور و قاچاقچی کم درک)به مدت ۳ دقیقه

کشاورز و ربات به کارگردانی عبد الله علی مراد به مدت ۲۱ دقیقه

ناگهان باد بر می خیزد به کارگردانی ادریس سامانی به مدت ۸ دقیقه

کودکان دشت به کارگردانی سعادت رحیم زاده به مدت ۱۰ دقیقه

ماهی سرخ شده به کارگردانی لیلا خلیل زاده به مدت ۱۰ دقیقه

در و اگزوز (از مجموعه دیرین دیرین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت ۷۰ثانیه

نقطه قرمز به کارگردانی مطهره احمد پور به مدت ۴ دقیقه و ۴۳ ثانیه

چه زخم هاست نهان به کارگردانی مطهره شمس به مدت ۵ دقیقه

مادر به کارگردانی سید محمد رضا خردمندان به مدت ۱۰۰ ثانیه

سانس ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰ مسابقه مستند ملی

باغ های گمشده به کارگردانی هادی آفریده به مدت ۵۰ دقیقه

آب و جان به کارگردانی عبدالخالق طاهری به مدت ۴۴ دقیقه

سینما کانون پرورش کودکان و نوجوانان

سانس ۹ تا ۱۱ مسابقه مستند ملی

مادرم بلوط به کارگردانی محمود رحمانی به مدت ۵۲ دقیقه

بیجار سری به کارگردانی نادر شیخ الاسلامی به مدت ۳۰ دقیقه

زیستن به کارگردانی محمود کیانی فلاورجانی ۱۱ دقیقه

سانس ۱۱ تا ۱۳ مسابقه مستند بین الملل

مردی که می خواست جهان را تغییر دهد به کارگردانی ماریت فابر از کشور هلند به مدت ۹۰ دقیقه

سانس ۱۳ تا ۱۵ مسابقه مستند ملی

صدای پای دیو به کارگردانی جمال اسکویی به مدت ۴۰ دقیقه

آبی مازندران به کارگردانی علی احمدی زرین کلایی به مدت ۱۵ دقیقه

زهر در گلستان به کارگردانی امیر محمد خوارزمی به مدت ۴۰ دقیقه

سانس ۱۵ تا ۱۷ بخش جنبی و نکوداشت

فیلم سینمایی«قصه پرواز»به کارگردانی هوشنگ درویش پور

سانس ۱۷ تا ۱۹ مسابقه مستند بین الملل

وحشی شده به کارگردانی دان کورئان از کشور رومانی به کارگردانی ۸۳ دقیقه

سانس ۱۹ تا ۲۱ مسابقه مستند بین الملل

سد لعنت! به کارگردانی بن نایت و تراویس رامل از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۸۸ دقیقه

سانس ۲۱ تا ۲۳ مسابقه مستند بین الملل

زمین به کارگردانی یان آرتوس برتران از کشور فرانسه به مدت ۹۸ دقیقه

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبزاز ۲۴ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا ۳۱ اردیبهشت ماه در تهران و تمام مراکز استان ها ادامه خواهد داشت. سینما فلسطین ، مرکز فرهنگی هنری صبا و سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مراکز نمایش ددهنده فیلم ها و برنامه های جشنواره در تهران هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>