سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۶:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

پوشش رسانه‌ای بیش از ۱۰ برنامه تلویزیونی از آیین اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم

modafean-haram_2

حامد فاتحی پولادی فرمانده قرارگاه عملیات رسانه ای بسیج صداوسیما زمان بندی پوشش زنده شبکه های تلویزیونی از آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم را اعلام کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم، فرمانده قرارگاه عملیات رسانه ای بسیج صداوسیما درباره برنامه های تلویزیونی پوشش دهنده آیین اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم توضیحاتی را ارائه کرد. شرح برنامه هایی که به صورت زنده از شبکه های سراسری و برون مرزی به بازتاب این رویداد می پردازند، به شرح زیر است:

شبکه افق از ساعت ۲۱، شبکه قرآن از ساعت ۲۱.۴۵ دقیقه، شبکه چهارسیما از ساعت ۲۲، شبکه پنج از ساعت ۲۲:۳۲ دقیقه، شبکه یک از ساعت ۲۲.۵۳ دقیقه و شبکه دو سیما از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به صورت زنده مراسم معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم را بازتاب می دهند.

علاوه بر این شبکه های خبر و پرس تی.وی بخش هایی از این رویداد را به صورت زنده پخش می کنند. همچنین مستندی درباره نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم نیز روز چهارشنبه-۱۲ خرداد ماه- از شبکه های سراسری سیما پخش می شود.

گفتنی است؛ این پوشش سراسری و گسترده با حمایت مرکز بسیج سازمان صداوسیما و با همکاری معاونت های سیما، صدا، فنی، برون مرزی و شبکه های سراسری رادیو و تلویزیونی انجام می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>