سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب
امشب در برنامه «ماه عسل» ؛

ستاره‌های خیر در طرح «محسنین» روبروی احسان علیخانی می‌نشینند

mahe-asal

«ماه عسل» با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از امشب کار خود را آغاز می‌کند و حوالی ساعت نوزده به پیشواز ماه مبارک رمضان می‌رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی «ماه عسل» ، این برنامه امشب میزبان برخی از بازیگرانی است که در سال گذشته به طرح «محسنین» پیوستند و سرپرستی معنوی کودکان بی سرپرست را برعهده گرفتند. فریبا کوثری، حمید گودرزی، امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری ، ماهچهره خلیلی و سیاوش خیرابی از جمله میهمانانی هستند که امشب روبروی احسان علیخانی می‌نشینند.

طرح «محسنین» سال گذشته اولین بار در «ماه عسل» مطرح شد و تنها با گذشت ۵ روز از عنوان این درخواست همیاری از سمت برنامه «ماه عسل» ، ٢٧٠ هزار نَفَر از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست اقصی نقاط کشور إعلام حمایت کردند و پدر و مادر معنوی این کودکان شدند.

«ماه عسل» سال ٩۵ درحالی امشب روی آنتن می رود که وارد یازدهمین سال پخش خود در شبکه سه سیما می‌شود.

این برنامه اولین بار و با عنوان «جزر و مد» در سال ٨۴ روی آنتن رفت و پس از آن به «ماه عسل» تغییر نام داد و در طول این ده سال با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی به حیات خود ادامه داده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>