سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۳ ب.ظ چاپ مطلب

سلیم غفوری: مستندسازان هدف اصلی جنگهای منطقه را برای مردم تبیین کنند

salim_ghafouri

این مستندساز گفت: هدف اصلی خاندان خبیث آل سعود و کشورهای غربی ایران است و از اطراف شروع کرده اند تا به ما فشار بیاورند چنین مسائلی باید در مستند ها به مردم اطلاع رسانی شود.

به گزارش سوره سینما ، سلیم غفوری مستندساز گفت: جمعی از جان گذشته برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) وارد مناطق جنگی می شوند حماسه اینها باید در رسانه ها منعکس شود.

وی افزود: اگر خدای نکرده اتفاقی در حرم اهل بیت(ع) بیفتد آتشش به راحتی خاموش نمی شود و منجر به درگیری های گسترده تری می شود در این شرایط دفاع از حریم اهل بیت (ع)اهمیت بسیار بالایی دارد.

غفوری گفت: حضور مستشاری ما در سوریه و عراق خیلی گسترده نیست ولی منجر به شهادت عزیزانی می شود که تمام آنها داوطلبانه رفته اند که انگیزه های آنها باید برای مردم تبیین شود.

این مستندساز گفت: به هر حال باید مردم را آگاه کرد که این اتفاقات در سوریه و عراق طراحی بزرگتری دارد و هدف اصلی خاندان خبیث آل سعود و کشورهای غربی ایران است و از اطراف شروع کرده اند تا به ما فشار بیاورند، چنین مسائلی باید در مستند ها به مردم اطلاع رسانی شود.

منبع: خبرگزاری بسیج


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>