سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۱ ق.ظ چاپ مطلب

بعد از اجرای تئاتر سریال «پایتخت»، احتمال اجرای «پادری» بر صحنه تئاتر قوت گرفت!

padari1

بازیگر نقش «بهروز» در سریال «پادری»گفت: تیم «دودکش» یک تیم کامل و جذابی است که حتی می‌تواند به روی صحنه تئاتر هم برود چرا که گروه «پادری» این ظرفیت را دارد تا در صحنه تئاتر هم تماشاگر را بخنداند.

به گزارش سوره سینما، امیر حسین رستمی بازیگر مجموعه تلویزیونی «پادری» گفت: این سریال در ادامه روند داستانی سریال «دودکش» ساخته شد و قصه به نوعی دنباله روی دودکش است در فضایی جدید. پس از دعوت محمدحسین لطیفی از گروه بازیگری «دودکش» برای ساخت فصل دوم این سریال، همه گروه تصمیم گرفتیم که نام اثر به «پادری» تغییر نام دهد.

وی افزود: یکی از دشواری‌های این مجموعه این بود که ما در این فصل برزو نیک نژاد نگارنده «دودکش» را به‌عنوان نویسنده همراه نداشتیم و این مساله کار را مقداری برای کوروش نریمانی نویسنده «پادری» سخت کرد. چرا که کوروش باید وارد جهانی می‌شد که خودش خالق آن نبود، تنها تکیه و آرامشی که این نویسنده داشت این بود که آقای لطیفی کارگردان هر دو فصل بود. بعد از جلساتی که کارگردان با کوروش نریمانی داشت، ضمن معرفی تک تک بازیگران و کاراکترها، او آرام آرام وارد دنیای «دودکش» و «پادری» شد.

بازیگر نقش بهروز در سریال «پادری» در ادامه با قیاس کردن عوامل «دودکش» و «پادری» به تیم فوتبال رئال مادرید، گفت: بازیگران این سریال باچشمان بسته به هم پاس می‌دهند چرا که یکدیگر را به خوبی و در موقعیت‌های گوناگون می‌شناسند.

بازیگر فیلم سینمایی «اسپاگتی در هشت دقیقه» ادامه داد: وقتی یک پلان گرفته می‌شود من و هومن برق نورد از صورت آقای لطیفی می‌فهمیم که از پلان راضی هست یا دوباره باید ضبط شود و اصلاً نیازی نیست که کارگردان به ما بگوید “بچه‌ها یه بار دیگه می‌گیریم”.

رستمی افزود: مثلاً من و هومن بازی هم رو می‌خوانیم و به اصطلاح چشم بسته با هم بازی می‌کنیم، یک سکانس‌هایی من می دانم اگر جمله‌ای بگویم به بازی هومن صدمه می‌خورد و بالعکس و همینطور درباره بهنام تشکر.

وی تصریح کرد: الان دیگر تیم «دودکش» یک تیم کامل و جذابی هست که حتی می‌تواند به روی صحنه تئاتر هم برود و الان ما داریم آقای لطیفی را وسوسه می‌کنیم تا این اتفاق بیافتد چرا که گروه «پادری» این ظرفیت را دارد تا در صحنه تئاتر هم تماشاگر را بخنداند.

بازیگر سریال «آخرین بازی» با تاکید بر این که «پادری» پتانسیل آن را دارد که در آینده فصل‌های دیگر آن هم ساخته شود، اظهار داشت: در سریال «پادری» نه اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد و نه پروداکشن و جلوه‌های ویژه خارق العاده ای وجود دارد، بلکه ما در این مجموعه زندگی می‌کنیم و اگر این تیم کنار هم باشند ما می‌توانیم این مجموعه را تا سال‌ها ادامه بدهیم بدون این که برای بیننده یکنواخت شود.

رستمی درباره بازخورد مردم و اطرافیانش درباره «پادری» نیز گفت: من سریال‌های خوب و موفق زیاد داشتم و اگر احساس کنم در سریالی بازی کنم که به قول معروف نگیرد بازی نمی‌کنم، در طول دوران بازیگری‌ام یک یا دو مجموعه بود که موفق نبوده. به‌طور مثال من گمان می‌کردم در سریال «شمس العماره» اوج فید بک و رضایت را از مردم گرفتم چرا که فکر می‌کردم مثل این استقبال دیگر اتفاق نخواهد افتاد ولی در سریال «دودکش» تمام محاسباتم به هم ریخت. اگر «شمس العماره» با یک طیف جامعه ارتباط برقرار کرده بود، «دودکش» با تمام طبقات جامعه ارتباط گرفته بود.

وی یادآور شد: همین دیشب در حال پیاده روی بودم که تعدادی از پرسنل محترم شهرداری که مشغول کار بودند وقتی من را دیدند از خودرو پیاده می‌شدند و با من عکس می‌گرفتند، اتفاقی که سر «دودکش» هم افتاد و این دلیلی ندارد جز این که «پادری» عین زندگی مردم است و بیننده چیز عجیبی در آن نمی‌بیند. داستان «پادری» چون داستان زندگی ایرانی است، به اندازه تمام اتفاقاتی که برای مردم ایران هر روز رخ می‌دهد، کشش دارد که ادامه پیدا کند.

بازیگر سریال «یه تیکه زمین» در پایان عنوان کرد: در حال حاضر یک فیلم سینمایی در حال اکران دارم و یک فیلم دیگر هم در نوبت اکران عید فطر قرار دارد. مجموعه تلویزیونی پادری به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی، در ایام ماه مبارک رمضان هر شب به غیر از جمعه‌ها و لیالی قدر حوالی ساعت ۲۲:۲۰ به روی آنتن شبکه یک می‌رود.

منبع: تسنیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>