سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ تیر ۱۳۹۵ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

مدیران بخش تیزر و نماهنگ و بخش دانشجویی جشنواره سلامت انتخاب شدند

mokri allame

دکتر ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره سلامت در احکامی جداگانه شهرام مکری کارگردان سینمای ایران را به عنوان مدیر بخش تیزر و نماهنگ و دکتر حسام الدین علامه را به عنوان مدیر بخش دانشجویی جشنواره فیلم سلامت منصوب کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت، حسام الدین علامه مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، با سابقه مدیریتی در حوزه های فرهنگی، پیش از این دبیر هفتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور بوده است.

بنا بر این گزارش بخش دانشجویی یکی از بخش های جشنواره فیلم سلامت است که در آن دانشجویان با ارسال آثار مستند، کوتاه، پویانمایی و نماهنگ می توانند به رقابت به پردازند.

همچنین دبیر اولین جشنواره ملی فیلم سلامت شهرام مکری را به سمت مدیریت بخش تیزر و نماهنگ برگزید. شهرام مکری که که ساخت چندین فیلم کوتاه، بلند، مستند و داستانی از جمله: “اشکان انگشتر متبرک وچند داستان دیگر” ،” ماهی و گربه ” را درکارنامه خود دارد موفق به دریافت جوایز متعدد در سطح ملی و بین المللی شده است .

نخستین جشنواره فیلم سلامت به دبیری ابراهیم داروغه زاده ۳۰ مرداد تا اول شهریور برگزار می شود.

علاقمندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com و یا کانال تلگرام به نشانی telegram.me/HonarSalamat اطلاعات بیشتری را دریافت نمایند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>