سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۵ ق.ظ چاپ مطلب

متفاوت‌ترین ضیافت «شهر باران» همراه با جانبازی که رگ خوابش را در جبهه گم کرد

rajab-rashidinasab

حاج رجب رشیدی‌نسب جانبازی که رگ خوابش را در جبهه گم کرد مهمان ویژه برنامه رمضانی «شهر باران» شبکه یک می‌شود.

به گزارش سوره سینما، ویژه برنامه رمضانی «شهر باران» شبکه اول سیما درهفدهمین ضیافت خود میزبان جانبازی می‌شود که رگ خوابش را در جبهه‌های جنگ تحمیلی گم کرده است؛ جانبازی که در ۳۳ سال گذشته حتی یک شب نتوانسته خواب را در چشمانش احساس کند.

حاج رجب رشیدی‌نسب جانباز ۲۵ درصدی ساکن مشهد همان مرد بزرگی است که بر اثر اصابت ترکش به سرش، رگ خواب خود را از دست داده و با گذشت ۳۳ سال هرگز نتوانسته خواب و آسایش شبانگاهی را تجربه کند.

این جانباز گرانقدر که در سال ۶۱ در منطقه عملیاتی سرپل‌ذهاب به درجع رفیع جانبازی نائل آمده است، مشکل بی‌خوابی خود را در تمام این سال‌ها همچون یک راز در سینه نگه داشت چرا که با تمام وجود ایمان دارد که این کار را در راه خدا انجام داده است و به دنبال مطرح کردن نام خود نیست.

حاج رجب رشیدی‌نسب با حضور در برنامه «شهر باران» برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا خواهد کرد تا از ناگفته‌های ۳۳ تحمل درد و رنج بی‌خوابی بگوید.

ویژه برنامه «شهر باران» از تولیدات گروه معارف شبکه اول سیما در ایام ماه مبارک رمضان است که با محوریت مسائل اجتماعی همچون خانواده و شهدای دفاع مقدس، هر شب ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌رود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>