سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

اطفای حریق واقعی در برنامه «چند درجه» شبکه نسیم

chand-daraje1

برنامه «چند درجه» شبکه نسیم باهدف به تصویرکشیدن ورزش و اتفاق های مهیج دریکی ازقسمت ها به شغل هیجان انگیز و خطرناک آتش نشانی می پردازد .

به گزارش سوره سینما ، پخش سری جدید برنامه «چند درجه» چند وقتی است از شبکه نسیم آغاز شده است. این برنامه باهدف به تصویرکشیدن ورزش واتفاق های مهیج دریکی ازقسمت ها به شغل هیجان انگیز وخطرناک اتش نشانی می پردازد .

بچه های «چند درجه » که درابتدا برای اجرای مانور به اتش نشانی رفته بودند بارخ دادن یک حادثه واقعی اتش نشان می شوند واین قسمت برنامه به شکل مستند ضبط می شود .

در این قسمت مهیج بچه های «چند درجه » در یک موقعیت کاملا مستند -روایتی به همراه ماموران آتش نشانی به محل حادثه می روند و مشغول اطفای حریق می شوند.

chand-daraje2

بالا رفتن از جرثقیل ۵۵متری اطفای حریق، خاموش کردن کپسول های گاز، پوشیدن اونیفورم مخصوص ماموران آتش نشانی در کمتراز ۱۵ ثانیه،پایین آمدن از میله اضطراری از اتفاقات هیجان انگیز برنامه است.

برنامه «چند درجه » در ۶۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی غلامرضا بختیاری و اجرای علیرضا احمدی و امید خسروی از شبکه نسیم پخش می شود. غلامرضا بختیاری به همراه ساسان گلستانه کارگردانی این برنامه را به عهده دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>