سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

قصه خوانی برنامه تلویزیونی «صدبرگ» در شهرکتاب فرشته

100bag-fereshte

قصه‌خوانی برنامه تلویزیونی «صدبرگ» با حضور هنرمندان در مجموعه فرهنگی شهرکتاب فرشته برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شهرکتاب فرشته ، این هفته مجموعه فرهنگی شهرکتاب فرشته میزبانِ تیم سازنده برنامه «صد برگ» برای ضبط آیتم قصه خوانی این برنامه، با حضور هنرمندانی چون نازنین فراهانی، سهیلا گلستانی، دکتر محمد نظری، احمد اطراقچی و آوید بزرگی خواهد بود.

حامد اکبری مدیر تولید این برنامه گفت: ما از ابتدا دوست داشتیم که فرهنگِ قصه خوانی شبانه دوباره به جامعه ایرانی بازگردد، به همین جهت به این نتیجه رسیدیم که قصه های شب حتما در فضایی خوانده شود که حال و هوای کتاب خوانی داشته باشد.

وی در ادامه افزود: منصور ضابطیان و محمد صوفی کارگردان و تهیه کننده برنامه معتقد بودند که مجموعه شهرکتاب فرشته به فضای قصه شب برنامه ما نزدیک است و در نهایت قرار بر این شد که برای ضبط آیتم این قسمت به این مجموعه بیاییم. و به نظر من آمدن به این مجموعه اتفاق خیلی خوبی بود چراکه همواره دغدغه کارِ فرهنگی داشته و علاوه بر اینکه یک کتابفروشی است یک پاتوق فرهنگی نیز به شمار می رود؛ غالبا مراسم رونمایی و برنامه هایی از این قبیل در این مجموعه برگزار می شود و این به نوبه خود امتیاز بزرگی هم برای گروهِ ما و هم برای این مجموعه به حساب می آید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>