سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

برزو نیک‌نژاد و بازیگران «زاپاس» را امشب در پردیس کوروش ببینید

zapas

فیلم کمدی «زاپاس» در ادامه اکران های خود همراه با سازندگان در سالنهای سینما،امشب ساعت ۲۱:۳۰ در پردیس کوروش به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش سوره سینما ، برزو نیک نژاد کارگردان و جواد عزتی و الناز حبیبی دو بازیگر فیلم امشب با حضور در پردیس کوروش در کنار مردم و علاقه مندان به تماشای «زاپاس» خواهند نشست.

این فیلم طی هفته های گذشته نیز اکرانهایی همراه با عوامل در کنار مردم داشته که در پردیسهای ازادی و زندگی و پردیس کوروش برگزار شدند و در هفته های آینده نیز در تهران و شهرستانها ادامه خواهد داشت که اطلاع رسانی می شود.

امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی، الناز حبیبی، احمد مهران فر، شبنم مقدمی، نرگس رمضانی همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری بازیگران اصلی فیلم جدید نیک نژاد بوده اند.«زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می کند.این تیم  به دسته دوم صعود می کند وسعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می شود و سلامتی اش به خطر می افتد و همین اتفاق،دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می شود که زندگی او و اطرافیانش را دستخوش تغییراتی می کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>