سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۷ ق.ظ چاپ مطلب

پیش تولید «سنتوری ۲» به زودی آغاز می شود

dariush-mehrjooyi1

کارگردان فیلم «سنتوری» گفت: به زودی پیش تولید و تولید فیلم «سنتوری ۲» را آغاز می کنیم و به احتمال زیاد محسن چاوشی هم حضور دارد.

به گزارش سوره سینما، داریوش مهرجویی کارگردان «سنتوری ۱»، در پاسخ به این سوال که آیا از ساخت «سنتوری ۲» منصرف شده اید؟ گفت: ساخت فیلم «سنتوری ۲» متوقف نشده و به زودی مراحل پیش تولید و تولید را آغاز می کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بحث مکتوبی بین شما و محسن چاوشی بود آیا اختلافات حل شده است و محسن چاوشی در سنتوری ۲ حضور دارد یا خیر؟ گفت: اختلافی بین من و محسن چاوشی نبود، فکر می کنم مسئله ای است که حل می شود و برای هر ۲ نفر ما خوب است و امیدوارم در سنتوری ۲ حضور داشته باشد.

کارگردان فیلم ماندگار «گاو» درخصوص صحبت هایش در مراسم سومین روز درگذشت استاد کیارستمی و اینکه آیا واکنش منفی و شکایتی از وی شده است یا نه؟ گفت: بازخورد منفی نداشتم و مردم هم جواب آن دکتر را دادند و به شدت مسخره اش کردند، من حرفی را زدم که در دل خیلی ها بود، اما رویشان نمی شد بیان کنندو من آن حرف را گفتم.

منبع: فیلم نت نیوز


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>