سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

دوربین برنامه «چند درجه» از دهان شیر درآمد

chand-daraje

برنامه «چند درجه» که مدتی است هیجان را مهمان خانه بینندگان شبکه نسیم کرده در یکی از قسمت ها به سراغ محمد علی قهرمانی و شغل پر استرس اما جذاب او یعنی رام کردن شیرهای وحشی رفته است.

به گزارش سوره سینما ، محمد علی قهرمانی که سالهاست این کار را در ایران تجربه کرده، با اجرای برنامه های خود همراه با گونه های مختلف حیوانات وحشی، تعجب و تحسین تماشاگران سیرک را برانگیخته است. بچه های «چند درجه» که در ابتدا برای به تصویر کشیدن کارهای وی به باغ وحش رفته بودند،در حین ضبط برنامه، دوربین تصویربرداری آنهادر دهان شیر گیر افتاد که محمد علی قهرمانی به طرز ماهرانه ای آن را از دهان شیر بیرون می کشید.

بچه های «چند درجه» که در همه جای ایران برای رو به رو شدن با هیجان به دنبال سوژه های خود می گردند، این بار با مجریان برنامه ی یک سیرک قدیمی همراه می شوند.

درک جذابیت های یک برنامه زنده سیرک و مرور اتفاقات خاص، استرس ها و هماهنگی مجریان برنامه در پشت صحنه، تمرین های سخت و سبک زندگی شاغلین در این حرفه، همه در قاب این قسمت از «چند درجه» به تصویر کشیده شده اند.

برنامه «چند درجه» در ۶۰  قسمت ۳۰  دقیقه ای به تهیه کنندگی غلامرضا بختیاری و با اجرای امید خسروی از شبکه نسیم پخش می شود. غلامرضا بختیاری به همراه ساسان گلستانه کارگردانی این برنامه را بر عهده دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>