سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۳:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

«جوخه انتحار» برای دومین هفته در صدر باکس‌آفیس ایستاد

Suicide_Squad

فیلم سینمایی «جوخه انتحار» برای دومین هفته پیاپی با فروش ۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دلاری در جایگاه نخست پرفروش‌های آمریکای شمالی قرار گرفت.

به گزارش سوره سینما، فیلم «جوخه انتحار» در رده‌بندی پرفروش‌های این هفته با ۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار در مقام نخست جای گرفت.

فیلم «مهمانی سوسیس» با ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار در جایگاه دوم، «اژدهای پیت» با ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در جایگاه سوم، «جیسون بورن» با ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار در جایگاه چهارم و «مادران بد» با ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در جایگاه پنجم فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های باکس‌آفیس این هفته قرار گرفتند.

«اسرار زندگی حیوانات خانگی» با ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار، «پیشتازان فضا» با ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار، «فلورنس فاستر جنکینز» با ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار، «۹ جان» با ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار و «هنگام خاموشی» با ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار به ترتیب در جایگاه‌های ششم تا دهم پرفروش‌های این هفته باکس‌آفیس قرار گرفتند.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>