سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ شهریور ۱۳۹۵ در ۳:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

پروانه نمایش «هفت ماهگی» و پروانه ساخت فیلم جدید تهمینه میلانی صادر شد

milani-7mahegi

پروانه نمایش فیلم «هفت ماهگی» به کارگردانی هاتف علیمردانی و پروانه ساخت «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی صادر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی،فیلم نامه های «پادو» به تهیه کنندگی وکارگردانی محمدعلی طالبی و نویسندگی مشترک محمدعلی طالبی / آرش طالبی در ژانر کودک و نوجوان و «ملی و راه های نرفته اش» به تهیه کنندگی ،کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی در ژانر اجتماعی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

همچنین شورای پروانه نمایش در جلسه ۲۷مرداد که با حضور اکثریت اعضای شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برگزار شد،مجوز نمایش دو فیلم : «هفت ماهگی» به تهیه کنندگی منصور لشکری قوچانی و کارگردانی و نویسندگی هاتف علیمردانی با موضوع خانواده در ژانر اجتماعی و «جشن تولد» به تهیه کنندگی مهدی فیوضی و کارگردانی و نویسندگی عباس لاجوردی با موضوع مدافعان حرم در ژانر جنگ (داعش) را صادر کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>