سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۸ ق.ظ چاپ مطلب

سیاوش خیرابی، اولین مهمان برنامه «امروزی‌ها»

kheyrabi

برنامه تلویزیونی «امروزی‌ها» در نخستین قسمت خود میزبان سیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون خواهد بود.

به گزارش سوره سینما، نخستین قسمت از برنامه «امروزی ها»، میزبان سیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون خواهد بود.

سرى چهارم برنامه «امروز هنوز تموم نشده» با نام جدید «امروزی‌ها»، با هدف طرح دغدغه ها و مشکلات جوانان با رویکردی نو، به تهیه کنندگی و کارگردانی احسان ارغوانی از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت ١٨ به طور زنده به روی آنتن شبکه یک می رود.

اجرای امروزی‌ها برعهده پدرام کریمی است که تیتراژ ابتدایی آن را روزبه نعمت اللهی و تیتراژ انتهایی «امروزی‌ها» را هم علی اکبر قلیچ خوانده است.

موضوع هفته اول برنامه «امروزی‌ها» اعتیاد به فضاى مجازى است که در این باره با مهمانان برنامه و کارشناسان در طول هفته گفتگو می شود.

«امروزی ها» برای اینکه فضای شاد و امید بخش را در جامعه بخصوص جوانان ترویج دهد، در طول هفته میزبان هنرمندان سینما و تلویزیون، ورزشکاران به خصوص مدال آوران المپیک و خوانندگان جوان خواهد بود.

امروزی ها کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که از امروز راس ساعت ۱۸ در حدود یک ساعت، فضایی شاد و مفرح برای بینندگان فراهم خواهد کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>