سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۷ ق.ظ چاپ مطلب

پردیس سینمایی ملت میزبان جشنواره مردمی «چهل چراغ» شد

40cheragh-mellat

پردیس سینمایی ملت میزبان نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با موضوع امام حسین (ع) شد و این رویداد فرهنگی از تاریخ ۲۱ تا ۲۸ شهریورماه برگزار می شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره فیلم و عکس «چهل چراغ»، این رویداد فرهنگی و مردمی با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی و تبیین سیره زندگی و منش زندگی امام حسین (ع) برپا خواهد شد.

از همین رو پردیس سینمایی ملت میزبانی این جشنواره را پذیرفته است و قرار است مجموع آثار منتخب در این رویداد فرهنگی داوری شوند.

مجموع آثار منتخب در این دوره از جشنواره «چهل چراغ» در ۱۳ بخش که شامل فیلم سینمایی، فیلم ویدئویی، فیلم داستانی، مستند بلند، مستند کوتاه، فیلمنامه بلند و کوتاه، انیمیشن، مجموعه عکس حرفه ای و تک عکس حرفه ای، عکس آماتور، پوستر و فیلم موبایلی می شوند؛ مورد بررسی قرار می گیرند.

نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با موضوع زندگی امام حسین (ع) از تاریخ ۲۱ تا ۲۸ شهریور ماه و بین اعیاد  قربان و غدیر در تهران برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>