سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۵ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه برگزار می‌شود

Fimkootah-Madreseh

اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه ۶ مهرماه در سالن سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما ، اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه فردا سه شنبه ۶ مهرماه ساعت ۱۶ در سالن سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می شود. در همین راستا اعضای هیئت داوران بخش های مختلف این جشنواره اعلام شد.

در بخش داستانی هادی مقدم دوست و محمدرضا شفاه، در بخش مستند سهیل کریمی و محمدرضا امامقلی، در بخش تیزر محمد صادق باطنی و مصطفی رضوانی، در بخش انیمیشن محمدامین همدانی و مهدی جعفری، در بخش علمی مجید محسنی و حسین میرزایی از اعضای هیئت داوران چهارهمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه هستند.

گفتنی است ۵۳۰ فیلم به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند و داوری برای این فیلم ها در دو بخش هنری و مردمی انجام شده است.

در بخش داوری مردمی از طریق سایت «هنروما» به آدرس honaroma.ir هر یک از آثار جشنواره از ۷ جنبه جذابیت، تاثیرگذاری، داستان پردازی، بازی، فیلمبرداری، تدوین و کارگردانی مورد ارزیابی و رتبه دهی قرار گرفته است.

چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه در ۵ بخش فیلم‌های داستانی، مستند، علمی- آموزشی، انیمیشن و تیزر تبلیغاتی و با موضوع آزاد، در راستای طرح شهاب وزارت آموزش و پرورش و با هدف شناخت و هدایت دانش‌آموزان هنرمند و مستعد هنر به منظور پرورش استعدادها توسط مجامع اصلی هنری در سطح کشور، توسط موسسه «هنروما» و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>