سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۲:۴۰ ب.ظ چاپ مطلب

والت دیزنی «شیرشاه» را زنده می کند

The Lion King

«شیرشاه» انیمیشن تحسین شده و کلاسیک کمپانی والت دیزنی، دوباره سازی می شود. جان فاورو کارگردانی این نسخه را به عهده دارد.

به گزارش سوره سینما، این فیلم ساز تصدیق کرده است که نسخه تازه این اکشن خانوادگی، نگاه تازه ای به داستان آن دارد.

نزدیکان به کمپانی والت دیزنی می گویند بعد از موفقیت کلان مالی و انتقادی نسخه زنده «کتاب جنگل»، این کمپانی همکاری نزدیک تری را با فاورو شروع کرده است.

این نسخه تازه از انیمیشن کلاسیک کتاب جنگل که بالای یک میلیارد دلار در سطح جهانی فروش کرد، نام فاورو را به عنوان کارگردان دارد.

به نوشته هالیوود ریپورتر، منتقدان سینمایی از خبر تولید نسخه تازه شیرشاه، ابراز شگفتی کرده و پرسش هایی را در این رابطه مطرح کرده اند.

آن ها این پرسش را از کمپانی دیزنی و فاورو می پرسند که، نسخه زنده شیرشاه چگونه قرار است تولید شود.

اشاره آن ها به این نکته مهم است که در داستان این انیمیشن سنتی کلاسیک تاریخ سینما، هیچ کاراکتر انسانی حضور ندارد.

با این حال، کمپانی دیزنی اعلام کرده برای تولید نسخه زنده شیرشاه، از همان امکانات و جلوه های ویژه ای استفاده می کند که در کتاب جنگل استفاده کرد.

در نسخه زنده و جدید کتاب جنگل، یک بازیگر کودک در کنار گروهی از حیوانات جنگل که مثل آدم ها صحبت می کردند، به بازی پرداخت.

مدیران کمپانی والت دیزنی می گویند نسبت به استقبال بالای تماشاگران سینما از نسخه زنده شیرشاه اطمینان کامل دارند.

نسخه انیمیشنی شیرشاه که داستان آن با الهام از نمایش نامه کلاسیک هملت ویلیام شکسپیر نوشته شده بود، درسال ۱۹۹۴ به روی پرده سینماها رفت.

منبع: جام جم آنلاین


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>