سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۶ ق.ظ چاپ مطلب

انتصاب دو مدیر جدید در موسسه «سوره سینمای مهر» حوزه هنری

hoseini-hasani

«سیدمحمد حسینی» به عنوان مدیر مرکز تولید متن و «جعفر حسنی» به عنوان مدیر توسعه هنرهای تصویری استان‌ها منصوب شدند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سوره سینمای مهر، محمد حمزه‌زاده قائم مقام رئیس حوزه هنری و مدیرعامل موسسه سوره سینمای مهر به صدور حکمی «سیدمحمد حسینی» را به عنوان مدیر مرکز تولید متن سوره سینمای مهر منصوب کرد.

در متن حکم آمده است:

« نظر به تعهد و تجارب گذشته شما به موجب این حکم به عنوان مدیر مرکز تولید متن مؤسسه سوره سینمای مهر منصوب می‌شوید. با توجه به اهمیت تولید متن و فیلم‌نامه، به عنوان استراتژیک‌ترین قدم در فرآیند تولیدات سینمایی و تأثیر آن در موفقیت سینمایی حوزه هنری در افق ۱۳۹۷، توقع دارم تلاش‌هایتان ما را در تحقق آرمان‌ها و خواسته‌های بزرگمان یاری کند.

اینجانب انتظار دارم با بهره‌گیری از تجارب و دانش نخبگان و مدیران حوزه هنری، برای تحول کیفی این مجموعه اهتمام ویژه‌ای داشته باشید. مضامین راهبردی تولیدات حوزه هنری شامل انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی، دفاع مقدس، سبک زندگی و خانواده محوری، آینده‌نگری مبتنی بر افق تمدن اسلامی، باید سرلوحه اقدامات آن مجموعه باشد. همچنین انتظار دارم در تولیدات مرکز متن، مخاطب محوری و اعتنا به اقتصاد سینما مد نظر باشد.

توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.»

همچنین «جعفر حسنی» با حکم قائم مقام رئیس حوزه هنری و مدیرعامل موسسه سوره سینمای مهر به عنوان مدیر توسعه هنرهای تصویری استان‌ها منصوب شد.

«محمد حمزه‌زاده» در حکم «جعفر حسنی» آورده است:

«نظر به شایستگی‌ها، تجارب کاری و آشنایی شما با مدیریت فعالیت‌های سینمایی حوزه هنری در استان‌ها، به موجب این حکم به عنوان مدیر توسعه هنرهای تصویری استان ها منصوب می‌شوید.

اینجانب انتطار دارم با بهره‌گیری از تجارب و دانش نخبگان و مدیران هنرهای تصویری در مراکز استانی حوزه هنری، برای راه‌اندازی موفق این مجموعه اهتمام ویژه‌ای داشته باشید. ایجاد جریانی پویا و سرشار از خلاقیت هنری در بین سینماگران استانی با محوریت مراکز استانی حوزه هنری، می‌تواند سرلوحه کاری شما باشد. سینمایی حوزه هنری باید به عنوان مجموعه‌ای حرف‌های بودن و جریان‌ساز در سراسر کشور شناخته شود و بتوانند تولیدات فرهنگی با کیفیت خود را با در نظر گرفتن اقتصاد فرهنگ و هنر و به شکلی تجاری به مخاطب عام عرضه کند.

توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>