سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۲ ق.ظ چاپ مطلب

فیلم دفاع مقدسی «سرو زیر آب» با مشارکت موسسه «سوره سینمای مهر» حوزه هنری تولید می‌شود

ahangar-soureh

فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر با مشارکت موسسه «سوره سینمای مهر» حوزه هنری ، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر در حال ساخت است.

به گزارش سوره سینما ، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از مشارکت سه نهاد برای تولید یک فیلم خبر داد و افزود: در حوزه مقاومت، دفاع مقدس و سینمای ارزشی خوشبختانه فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر را با مشارکت موسسه «سوره سینمای مهر» حوزه هنری و موسسه تصویر شهر در حال ساخت داریم.

تابش خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم که فیلم تا پایان سال ساخته شود اما بعید می دانم به فجر امسال برسد چراکه تولیدش کمی سنگین است.

«سرو زیرآب» آخرین اثر محمدعلی باشه آهنگر متفاوت از دیگر آثار این فیلمساز است و فضای جدیدی از جنگ را مطرح می‌کند و در مقایسه با فیلم «ملکه» از جهت محتوا و فضاسازی اثری سنگین‌تر محسوب می‌شود. در واقع این فیلم سینمایی از میانه تا پایان جنگ و آسیب‌های پیرامون این پدیده را مورد بررسی قرار می‌دهد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>