سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۴:۰۹ ب.ظ چاپ مطلب

«نفس» نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم از «آسیا پاسفیک» شد

nafas

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار نامزد بهترین فیلم از دهمین دوره جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم «نفس»، فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار نامزد بهترین فیلم کودک و نوجوان از دهمین دوره جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» شد.

هیات داوران دهمین جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» نامزدهای سه بخش بهترین فیلم کودک و نوجوان، مستند و انیمیشن این جایزه سینمایی را معرفی کردند و فیلم «نفس» تازه ترین اثر سینمایی نرگس آبیار یکی از پنج نامزد این جایزه در بخش بهترین فیلم کودک و نوجوان شده است.

دهمین جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» روز ۴ آذرماه در شهر بریسان در کشور استرالیا برگزار می شود.

فیلم «نفس» در این دوره از جایزه سینمایی « آسیا پاسفیک» با دو فیلم از کشور هند با نام های «تله» و «جستجو» و یک فیلم به نام  «گرگ و میش» ساخته شهربانو سادات کارگردان افغانستانی که متولد ایران است و یک اثر از کره جنوبی با عنوان «دنیای ما» در رقابت می کند.

نرگس آبیار پیش از این با فیلم «شیار ۱۴۳» در جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» شرکت کرده بود و که این حضور جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلمش به ارمغان آورد.

هیات داوری دهمین جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» به ریاست کریس فوجی وارا، مدیر پیشین جشنواره فیلم ادینبورگ برگزار می شود و نیرا بنگال از کشور هند و کریستف شاب از کشور سوییس از داورانی هستند که قضاوت این فیلم ها را به عهده دارند.

عرضه و پخش بین المللی فیلم «نفس» به عهده محمد اطبایی(شرکت بین المللی مستقل های ایران) است.

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار ساخته شده و شرکت نورتابان، محمد حسین قاسمی و ابوذر محمدی تهیه کنندگان این اثر سینمایی هستند. این فیلم به زودی در سراسر ایران اکران خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>