سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

مجید واشقانی در برنامه «باصبح»: پیگیر کارهای تلویزیون در ژانرهای مختلف هستم

ba-sobh

برنامه «باصبح» هفته چهارم خود را با میزبانی از مجید واشقانی بازیگر تلویزیون و سینما شروع کرد.

به گزارش سوره سینما، واشقانی در همان ابتدا گفت: تا ساعت چهار و نیم صبح سر کار بودم اما اگر سر کار نبودم تا صبح بیدار می ماندم تا به موقع به برنامه برسم. تجربه سحرخیزی دارم، وقت های زیادی برای کار، صبح های خیلی زود از خواب بیدار می شوم اما در آن مواقع هم زود نمی خوابم چرا که نمی توانم، شب را دوست دارم؛ در منزل ما پدرم همیشه ساعت ۵ صبح بیدار است، به هیچ وجه نمی تواند بعد از طلوع آفتاب بیدار شود.

رد کردن پیشنهاد اجرای «باصبح»

واشقانی در بخش دیگری از گفت و گو بیان کرد: اگر سلیمانی (تهیه کننده) پیشنهاد اجرای برنامه را به من می داد همان زمان به او می گفتم چقدر به تو بدهم تا حتی این پیشنهاد را مطرح نکنی.

بازیگر«پشت بام تهران» از فعالیت های هنری حال حاضرخود صحبت کرد و ادامه داد: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «لبخند رخساره» به کارگردانی بهرنگ توفیقی هستم، کاری با مضمون اجتماعی که اواخر فیلمبرداری آن است. من پیگیر کارهای تلویزیون خودمان در ژانرهای مختلف هستم، حرفه ما طوری است که باید تماشاگر کارهای تلویزیون باشیم؛ از اینکه همکاری بگوید سال هاست برنامه های تلویزیون را ندیده خیلی به من برمی خورد.

با شنیدن خبر فوت دنیا فنی زاده خیلی متأسف شدم

در این قسمت از برنامه «باصبح» یادی از عروسک گردان کلاه قرمزی شد و واشقانی و عبداله روا هردو از این اتفاق ابراز تأسف کردند. مجید واشقانی در ادامه بحث بیان کرد: چه خوب است خداحافظی انسان به این شکل باشد، ظرف مدت کوتاهی خبر فوت او در همه رسانه ها منتشر شد وحرف همه شد دنیا فنی زاده.

پیش بینی معلم فیزیک

در بخش دیگری از گفت و گوی امروز مجید واشقانی از رشته تحصیلی خود و معلم فیزیکش حرف زد و افزود: در سال سوم دبیرستان معلم فیزیکمان به من گفت که می توانم بازیگر خوبی شوم، در راه رفتن به خانه به این موضوع فکر کردم و دیدم که می شود؛ من به خانه نرسیده بازیگر شده بودم. این عین واقعیت است.

یک سال کشتی حرفه ای می گرفتم

بخش پایانی صحبت های روا و واشقانی در خصوص ورزش بود؛ بر همین اساس واشقانی گفت: در ۱۶ سالگی برای یک سال به ورزش کشتی مشغول بودم، یعنی به طور حرفه ای کشتی آزاد می گرفتم. در ادامه روا از چند فن کشتی از او پرسید که منتج به بحث شیرینی شد.

همچنین واشقانی عنوان کرد: هر چه دارم از پدر و مادرم است، مگر می شود خداوند دعای پدر و مادری را در حق فرزندش مستجاب نکند. دعای این بازیگر در انتهای برنامه آرزمندی برای به پایان رسیدن جنگ در تمام دنیا بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>