سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب
سعید خندق آبادی خبر داد:

فروش اینترنتی محصولات موسسه «هنرهای تصویری سوره» آغاز شد

khandagh-abadi

فروش اینترنتی کلیه محصولات توزیع شده در شبکه نمایش خانگی موسسه «هنرهای تصویری سوره» حوزه هنری آغاز شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، سعید خندق آبادی مدیرعامل موسسه «هنرهای تصویری سوره» وابسته به سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر گفت: با توجه به رشد شهرها و جمعیت، مردم جهت تامین نیاز روزمره مجبور به هزینه منابع ارزشمندی مانند زمان و انرژی هستند. در حالی‌که می‌‌توان بدون صرف هزینه‌‌های فوق اقلام مورد نیاز را از طریق فروشگاه‌‌های مجازی تامین کرد.

وی افزود: فروش اینترنتی در میان مردم از جایگاه خوبی برخوردار است و امروزه فروش اینترنتی رقیب سرسختی برای فروشگاه‌های فیزیکی شده است.

خندق آبادی با بیان این‌که بخش بزرگی از فروش اینترنتی مرتبط با محصولات فرهنگی می‌باشد که تمامی ژانرها (از جمله کودک و نوجوان ، اجتماعی ، کمدی ، دفاع مقدس و …) در بر گرفته است و همچنین در رصد محصولات فرهنگی که به صورت فیزیکی توزیع می‌شدند متوجه شدیم که عرضه و فروش اینترنتی کلیه محصولات فرهنگی میتواند در رونق شبکه نمایش خانگی و همچنین برای مخاطبان ما بسیار با اهمیت باشد.

مدیرعامل موسسه «هنرهای تصویری سوره» در پایان گفت: علاقه‌مندان به دریافت محصولات فرهنگی  می‌‌توانند با مراجعه به نشانی www.vacsoureh.com اقلام مورد نظر را در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌‌ترین قیمت در تهران و شهرستان‌ها تهیه کنند.

از ویژگی‌های خرید اینترنتی محصولات موسسه «هنرهای تصویری سوره» با توجه به حذف بسیاری از هزینه‌ها در توزیع فیزیکی و همینطور با دریافت سود بسیار کم محصولات، تا ۵۰ درصد تخفیف برای خرید اینترنتی محصولات خود قرار داده است .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>