سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

لوگوی فیلم سینمایی «فصل نرگس» رونمایی شد

fasle-narges

لوگوی فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه‌کنندگی سحر صباغ سرشت با طراحی سیروس سلیمی رونمایی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، لوگو تایپ فیلم سینمایی «فصل نرگس»  ساخته  نگار آذربایجانی توسط سیروس سلیمی طراحی و در آستانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

«فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی  نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی  سحر صباغ سرشت یکی از آثار منتخب بخش سودای سیمرغ جشنواره سی و پنجم فیلم فجر است که این روزها آخرین مراحل فنی فیلم جهت ارائه نسخه نهایی به جشنواره را سپری می کند.

لوگوتایپ انگلیسی ، فارسی «فصل نرگس» توسط سیروس سلیمی ، طراح گرافیک، نقاش، خوشنویس، خواننده و نائب رئیس کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران / خانه سینما طراحی شده است .

سیروس سلیمی درباره چگونگی ارتباط محتوایی با فیلم اینگونه نوشته است: « در طی این سال ها که  به طراحی گرافیک و نقاشی مشغولم، پوسترهای سینمایی بسیاری را طراحی کرده ام. بعضی شان را دوست دارم و برخی را بسیار دوست دارم و بعضی هم برایم به مثابه ی بوم نقاشی ام بوده اند. این علاقه بدون شک به خودِ فیلم و آنچه در پشتِ صحنه ی آن فیلم هست بازمی گردد. کارگردان، بازیگران، عوامل فنی و هنری، تهیه کننده و ….

«فصل نرگس» از آن فیلم هاست، از آن ها که بشدت صمیمی، گرم و دلنشین اند با فیلمنامه ای بشدت انسان دوستانه و تاثیرگذار. امیدوارم حاصل و نتیجه ی برآمده ازاین تفکرو اندیشه ی سبزو انسانی، آنگونه که برای منِ خواستنی و دلنشین است، بر دلِ مخاطبِ آن نیز نشیند.»

سیروس سلیمی ، نائب رئیس کانون طراحان و مدیران تبلیغات  سینمای ایران ، طراح پوستر فیلم ملی «محمد رسول الله(ص)» از طراحان چیره دست در این حرفه است که طراحی کلیه پوسترهای فیلم فصل نرگس نیز به عهده اوست .

گفتنی است در خبر بعدی دومین پوستری که او برای فیلم «فصل نرگس» طراحی کرده است رونمایی خواهد شد.

«فصل نرگس» ، دی ماه ١٣٩۴ در منطقه غرب تهران کلید خورد و اواخر بهمن ماه همان سال به فیلمبرداری خود پایان داد  و بلافاصله وارد مراحل پس از تولید شد و این روزها  مواد تبلیغاتی فیلم توسط  سیروس سلیمی ( طراح پوستر) و  حسن ایوبی ( طراح آنونس و تیزر ) در حال طراحی و آماده سازی است.

عزیز محسنی نیز طراحی  تیتراژ فیلم را بر عهده دارد.

اولین رونمایی از  فیلم «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگارآذربایجانی و تهیه کنندگی  سحر صباغ سرشت با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف  در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر خواهد بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>