سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۵:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

واکنش تماشاگران کانادایی به فیلم سینمایی «سیانور»

sinaoor

تعدادی از تماشاگران کانادایی بعد از دیدن فیلم سینمایی «سیانور» نسبت به آن واکنش نشان دادند.

به گزارش سوره سینما ، فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی در ادامه اکرانهای  خود  در شهر مونترال و در تاریخ هشتم ژانویه به نمایش در آمد و با استقبال خوب تماشاگران همراه شد .

تعدادی از تماشاگران در گفتگوهای اختصاصی با مسئولین اجرایی  شرکت آریا پرسیس در مونترال از فیم سیانور تمجید کردند و معتقد بودند که فیلمساز به خوبی توانسته فضای سالهای پیش از انقلاب را به تصویربکشد.

همچنین تعداد دیگری از مخاطبان نیز فیلم «سیانور» را در نشان دادن بخش مهمی از تاریخ معاصر کشور موفق دانسته است و تاکید کردند که باید فیلمهای بیشتری درباره تاریخ معاصر ساخته شود.

نکته جالب اینکه نظام الدین کیایی صدا بردار سینمای ایران نیز که در کانادا حضور داشت این فیلم را در آن شهر تماشا کرده است و با تمجید از فیلم «سیانور» آن را فیلم خوب و شرافتمندانه ای دانسته است.

فیلم سینمایی «سیانور» توسط شرکت آریا پرسیس و با همکاری رسانه ی فرهنگی هدهد در مونترال  که سابقه ی خوبی در پوشش فعالیتهای فرهنگی دارد به نمایش در آمد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>