سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ دی ۱۳۹۵ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

آمادگی شهرکرد برای میزبانی از جشنواره فیلم فجر

Fajr35_11

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از فراهم شدن شرایط لازم برای برگزاری جشنواره فیلم فجر در شهرکرد خبر داد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، جواد کارگران دهکردی در نشست شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: امسال شهرکرد برای دومین بار میزبان جشنواره فیلم فجر است که برای این منظور تاکنون دبیرخانه جشنواره با اکران فیلم‌ها در سینما بهمن شهرکرد موافقت کرده است و قیمت بلیت فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در شهرکرد به صورت تکی هشت هزارتومان اعلام شد و درصورت خرید بسته‌ای هربلیت ۶هزاربه فروش می‌رسد. پیش فروش بلیت‌ها از رأس ساعت ٨ صبح روز دوشنبه ۴ بهمن ٩۵ آغاز و در ساعت ٢۴ روز پنج شنبه ٧ بهمن ٩۵ خاتمه می‌یابد.

وی گفت: امسال دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تصمیم گرفت این جشنواره همزمان در همه استان‌های کشور برگزار شود و تاکنون نیز این استان به عنوان یکی از نخستین استان‌های برگزاری جشنواره پذیرفته شده است.

کارگران دهکردی با تأکید بر این که برگزاری جشنواره در استان یکی از مطالبات مردم و هنرمندان بوده است، گفت:مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد نیز زیرساخت های لازم برای اکران فیلم‌های جشنواره را دارد و نام این مجتمع نیز برای اکران فیلم‌ها به دبیرخانه ارسال شده است.

سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر در استان‌های کشور، از ۱۴ تا ۲۱ بهمن ماه برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>