سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ بهمن ۱۳۹۵ در ۲:۲۰ ب.ظ چاپ مطلب

مجله تصویری «قاب سینما» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

ghab-cinema

در دورانی که علاوه بر شبکه‌های تلویزیونی، برخی سامانه‌های فعال در فضای مجازی هم به ارائه مجلات تصویری سینمایی می‌پردازند به تازگی مجوز ساخت یک مجله تصویری با نام «قاب سینما» برای شبکه خانگی صادر شده است.

به گزارش سوره سینما ، «قاب سینما» مجله ای تصویری محصول گلرنگ رسانه است که فصل اول آن در پنج قسمت و به صورت ماهانه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد. شهاب کاظمی و میلاد معتمدی‌فر کارگردانی این مجله تصویری را برعهده دارند.

«قاب سینما» می کوشد علاوه بر سینما، مدیومی به نام شبکه نمایش خانگی که در این سالها به رقیبی برای سینما بدل شده را نیز پوشش دهد.

«قاب سینما» مجموعه ای آیتم‌محور است که در قسمتهای ۶۰ دقیقه‌ای به مخاطبان عرضه خواهد شد. علاوه بر عرضه به صورت لوح فشرده از طریق شبکه خانگی این مجموعه با یک اختلاف زمانی در فضای مجازی هم منتشر خواهد شد.

در کنار مرور اخبار و ارائه تحلیلهای موردنیاز مخاطب عام، حاشیه‌نگاری تصویری و گزارش پشت صحنه‌های دیده نشده آثار روز سینما و شبکه خانگی و بخشی ویژه شوخیهای طنازانه با اتفاقات سینما و شبکه خانگی در «قاب سینما» ارائه خواهد شد.

نخستین قسمت «قاب سینما» که بخشهایی از آن به واقعه‌نگاری پشت پرده برگزاری جشنواره فجر اختصاص دارد اسفند ماه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>