سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

اعلام راه یافتگان بخش اکران (خارج از مسابقه) یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰

100fest

۱۴۰ اثر به دو بخش اصلی (مسابقه ملی) و مسیر تجربه خارج از مسابقه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ راه یافتند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰، ۹۹ اثر در بخش اصلی (مسابقه ملی) و ۴۱ اثر در بخش مسیر تجربه به بخش اکران (خارج از مسابقه ) یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ راه یافتند.

بنا بر این گزارش، این آثار از میان تعداد ۱۱۷۹ اثر در بخش اصلی و ۵۶۵ اثر در بخش مسیر تجربه انتخاب شدند.

اسامی راه یافتگان بخش اکران (خارج از مسابقه) در سه بخش پویانمایی، داستانی و مستند بدین شرح است:

پویانمایی:

هدف به کارگردانی سید احمد جعفریان ورنوسفادرانی از استان اصفهان/ آقای اُ به کارگردانی گلناز گودرزی از استان البرز/ ترمینال به کارگردانی پژمان علی پوراز استان آذربایجان غربی/ داستان ستاره ها به کارگردانی علیرضاخاشعی از استان تهران/ روز نو به کارگردانی هاجر مهرانی از استان تهران/ برای حراج به کارگردانی علی خرم زاده اصفهانی از استان تهران/ یک لحظه عشق به کارگردانی مرتضی بهرامی از استان تهران/ ما زنده ایم به کارگردانی رسول ذاکری از استان تهران/ سخن ران به کارگردانی میثاق بحرالعلومیان از استان تهران/ زمین پاک اسمان ابی ۰۲ به کارگردانی رسول صفالو از استان تهران/ قرمز به کارگردانی شقایق ولی پور از استان تهران/ مُدلْ مَست به کارگردانی احمد خوش نیت از استان تهران/ خانه به کارگردانی مریم صحت لیلا ثمری از استان تهران/ ماهی خشمگین به کارگردانی مجتبی باری از استان خراسان رضوی/ پر پرواز به کارگردانی داوود وحیدی ازاستان خراسان شمالی/ ساده اما زندگی به کارگردانی کاوه سیستانی ازاستان فارس/ هر نفسی که فرو می رود به کارگردانی رهی اسکندری از استان فارس/ یک جدایی به کارگردانی رهی اسکندری از استان فارس/ برف خواهد بارید به کارگردانی فاطمه درینی از استان فارس/ گذر به کارگردانی سید احمد باقریان از استان قم/ تنگ ماهی به کارگردانی مهسا حسینی از استان کرمان/ تنگ بلور به کارگردانی علی محمدی از استان کهکیلویه و بویراحمد/ بازی به کارگردانی محمدرضا شاد از استان همدان/ ماهی + گربه به کارگردانی نرگس رستمی معز از استان همدان/ قدم های مهر به کارگردانی مریم خوش اقبال از استان همدان.

داستانی:

خورشید خاموش است به کارگردانی مرضیه غلامی از استان اصفهان/ سرد آب به کارگردانی امیرحسین رحیم زاده از استان اصفهان/ عصر جدید به کارگردانی کاوه بقراطی از استان البرز/ امیرعلی به کارگردانی آرمان لطفی از استان البرز/ خانه ی مادری به کارگردانی حسین فلاح آبادی از استان البرز/

لِی لِی به کارگردانی حسین فلاح آبادی از استان البرز/ زرد به کارگردانی س.امیر پیشوایی از استان البرز/ خانواده ما به کارگردانی علی شهبازی از استان البرز/ مشتری به کارگردانی رکسانا طالبی از استان البرز/ اشیت به کارگردانی بهروز پرنیان از استان آذربایجان شرقی/ دیوار به کارگردانی امیرعلی زیارتی از استان تهران/ پس از پانزده سال به کارگردانی بابک حبیبی فر از استان تهران/ مرغ عشق به کارگردانی کورس سامانیان از استان تهران/ یک روز معمولی به کارگردانی بهنام صفاری از استان تهران/ شکاف به کارگردانی مهدی شریف زاده از استان تهران/ ساندویچ به کارگردانی امین صلاحی از استان تهران/ اعلامیه به کارگردانی جلال خباز از استان تهران/ چهارضلعی به کارگردانی زهرا خیری از استان تهران/ زندگی در وقت اضافه به کارگردانی مهدی امینی از استان تهران/ خواهش به کارگردانی رضا زهتابچیان از استان تهران/ به امید دیدار به کارگردانی امید توتونچی از استان تهران/ کامنت به کارگردانی نازنین چیت ساز از استان تهران/ صدای سکوت به کارگردانی علی معصومی ازاستان تهران/ طناب به کارگردانی فضل الله تاری از استان تهران/ نقش عشق به کارگردانی هادی اتابکی از استان تهران/ آن به کارگردانی امیر ربویین رویینی از استان تهران/ امروز به کارگردانی بیژن زرین از استان تهران/ پناه به کارگردانی امنه رایگان از استان تهران/ سنگ، کاغذ، … به کارگردانی سمانه استاد از استان تهران/ غریبه به کارگردانی مرتضی بیاتی از استان تهران/ حادثه خبر می کند… به کارگردانی حامد کاظم زاده از استان تهران/ معبر به کارگردانی فرشاد عباسی از استان تهران/ به همراه وسایل … به کارگردانی آرمان خوانساریان از استان تهران/ فراموشی به کارگردانی حامد بخشی از استان  تهران/ دستمزد به کارگردانی علی ابدالی از استان تهران/ خشم و چشم به کارگردانی محمد نداف از استان تهران/ آسانسور به کارگردانی علی اکبری از استان تهران/ انابه به کارگردانی محمد شادانی از استان تهران/ بودن یا نبودن به کارگردانی سید علی هاشمی نیا ازاستان تهران/ فرصت های از دست رفته به کارگردانی محمد حسین اسحاقی از استان تهران/ نوار به کارگردانی مهرشاد آقایی رنجبر از استان تهران/ دیگری به کارگردانی هادی عنانی از استان تهران/ صدای دیدار به کارگردانی نعیم اله بختیاری از استان تهران/ انعکاس به کارگردانی سمیرا رجبی از استان تهران/ عروس به کارگردانی محمد حسین صفری از استان تهران/ تلگرام به کارگردانی پژمان احمدی از استان تهران/ دشمن مردم به کارگردانی شایان حبیبی و سالار شریفی از استان تهران/ نجوای فردوس به کارگردانی مهنوش شیخی ازاستان تهران/ یک روز خاص به کارگردانی سمانه عباس پور از استان خراسان جنوبی/ نزدیک آسمان به کارگردانی محمد مهدی شیروانی از استان خراسان جنوبی/ مثل آبِ خوردن به کارگردانی مجید امیری از استان خراسان رضوی/ شغل پدر به کارگردانی روح الله علی آبادی از استان خراسان شمالی/ تداوم به واسطه تدوین به کارگردانی کوردمان پویش از استان خوزستان/ شیرین به کارگردانی علی اکبر ابراهیمی زاده از استان خوزستان/ آرزوهای بزرگ به کارگردانی سعید درانی از استان سیستان و بلوچستان/ پازل به کارگردانی نیلوفر غلام پور شهری از استان سیستان و بلوچستان/ خوب رسیدی به کارگردانی محمد قاسمی از استان سیستان و بلوچستان/ پرش در عشق به کارگردانی وحید مباشری علی لاوری منفرد از استان فارس/ رادیو به کارگردانی فرشاد عباس ازاستان  فارس/ لبخند بزنید به کارگردانی محمود حیدری از استان فارس/ زمین بازی ما به کارگردانی سیدمحسن مهاجری از استان قزوین/ میخ به کارگردانی لیلا روغنگیر قزوینی از استان قزوین/ سه حرف به کارگردانی داود جلیلی از استان قم/ یک روز کاری به کارگردانی فاطمه یعقوبی از استان قم/ سلفیِ سلفی به کارگردانی سید مهدی میرغیاثی از استان قم/ مهربانی دیوار به کارگردانی سید رضا برهانی از استان قم/ یک هیچ به کارگردانی سامان حسین پور از استان کردستان/ مالاریا به کارگردانی آکو زندکریمی از استان کردستان/ فانوس خاموش به کارگردانی پیام لاغری از استان کردستان/ قطره قطره زندگی به کارگردانی خلیل احمد پناه از استان کردستان/ جا برای نفس تنگ است به کارگردانی سینا ایوبی از استان کردستان/ آغوشی به رنگ مادر به کارگردانی سینا ایوبی از استان کردستان/ دغدغه به کارگردانی کیانوش غلامی از استان کرمان/ کام سرد به کارگردانی زینب صادقیان ازاستان کرمان/ مفقود الاثر به کارگردانی حمیدحمیدزاده از استان کرمان/ پایی که جا ماند به کارگردانی سعید کریمی از استان کهکیلویه و بویراحمد/ ولی تو سکوت نکن! به کارگردانی محبوبه تمسکنی از استان گلستان/ نفس به کارگردانی بیژن بیات از استان مرکزی/ شهادت به کارگردانی علیرضاخانی از استان همدان/ کفش های لنگه به لنگه به کارگردانی فرشید روشنی از استان همدان/ هوای ماندن به کارگردانی علی نیکوکار از استان یزد.

مستند:

تبرک به کارگردانی سید مصطفی شیزادی ازاستان  اصفهان/ تک نوک به کارگردانی سید شهاب الدین آیتی از استان اصفهان/ مرزبان به کارگردانی حسین بشیری از استان البرز/ جایی برای زیستن به کارگردانی فریبا اباذری از استان تهران/ فرکانس ممنوع به کارگردانی میلاد طاهری نوری از استان تهران/ مهربانی به کارگردانی میلاد طاهری نوری از استان تهران/ خواهشا… به کارگردانی مجید میرجمالی از استان تهران/ جاذبه به کارگردانی حسین نشاطی از استان تهران/ نساجی به کارگردانی رضا رسولخانی از استان تهران/ مثل هیچ کس به کارگردانی الهام عادلی از استان تهران/ همین حوالی به کارگردانی  پریسا صحبتی از استان تهران/ درس یا کار به کارگردانی رسول خلیل ارجمندی از استان تهران/ کوتاه بود… به کارگردانی امیررضا ثابتی از استان تهران/ زهراپولو به کارگردانی علیرضا کوشکی احمدی از استان تهران/ پای برج به کارگردانی آرین فروتن از استان خراسان رضوی/ دست گنج – قسمت آرایشگری به کارگردانی سید حسین واعظ شهیدی از استان خراسان رضوی/ دست گنج – قسمت تراشکار به کارگردانی سید حسین واعظ شهیدی از استان خراسان رضوی/ دست گنج – قسمت حکاک به کارگردانی سید حسین واعظ شهیدی از استان  خراسان رضوی/ مزد جان به کارگردانی حمید مداحی از استان خراسان رضوی/ اینجا خبری نیست به کارگردانی علیرضا فولادی ازاستان خراسان رضوی/ چیزی مانند مهربانی به کارگردانی کورش بویری از استان خوزستان/ اینجا هنوز باز است به کارگردانی علی ترابی پور از استان خوزستان/ ده یازده به کارگردانی امید کریم از استان  سیستان و بلوچستان/ فرهنگ پوشالی به کارگردانی وحید میرجانی از استان فارس/ کلاس به کارگردانی داود جلیلی از استان قم/ بادها خبر از تغییر فصل می دهند به کارگردانی اسماعیل میرزایی از استان قم/ تاجی از زیتون به کارگردانی اسماعیل میرزایی از استان قم/ نذر سفید به کارگردانی سیدرضا سیدفاتحی از استان کردستان/ شریکی پیچ به کارگردانی حمیدحمیدزاده از استان کرمان/ فصل گس به کارگردانی طاهره یزدانیان از استان کرمانشاه/ میلک به کارگردانی سلیمان حسنی از استان کهکیلویه و بویراحمد/ کتاب به کارگردانی عاطفه عراقی از استان گلستان/ صدای پای اب به کارگردانی محمد بیگلرتبار از استان مرکزی/ کیمیای خاک به کارگردانی عبدالحمید بقائیان از استان یزد.

گفتنی است؛ یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰، به دبیری علی قربانی روزهای ۴ تا ۶ اسفند در پردیس سینما آزادی برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>