سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۴:۱۰ ب.ظ چاپ مطلب

«بازگشت لوک خوش شانس» و «زندگی با نور پایین» در شبکه نمایش خانگی

look-noor

فیلم‌های «بازگشت لوک خوش شانس» به کارگردانی مجید کاشی فروشان و «زندگی با نور پایین» به کارگردانی امیرحسین احدی از طریق گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه شدند.

به گزارش سوره سینما ، «بازگشت لوک خوش شانس» درونمایه ای کمدی دارد و به غیر از «آقا رشید» (قدرت الله ایزدی) کمدین مطرح اصفهانی، بازیگرانی نظیر فتحعلی اویسی و سیاوش خیرابی در آن ایفای نقش می کنند. علی اکبر بکتاشیان تهیه «بازگشت لوک خوش شانس» را برعهده داشته است.

«زندگی با نور پایین» یک ملودرام است درباره زن جوانیست که سعی دارد به هر قیمتی که شده زندگیش را حفظ کند و در این بین پدرش هم کنار او قرار می گیرد. غلامحسین لطفی بازیگر قدیمی سینمای ایران علاوه بر ایفای نقش در این فیلم در قامت مشاور کارگردان هم حضور داشته است.

نگین معتضدی، طوفان مهردادیان، مرتضی نجفی، فرشید قلی پور، کیوان حبیبی، لسان اسلامی، آذر متفکر و سیما پورسید دیگر بازیگران «زندگی با نور پایین» هستند. محسن آقالر تهیه کننده این فیلم است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>