سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

پخش مسابقه «آب و آتش» در ایام نوروز از شبکه نسیم/ فضای شاد و مهیج

abo-atash

مسابقه «آب و آتش» همراه با فضای بسیار شاد و مهیج، در ایام نوروز و در شب‌های زوج از شبکه نسیم پخش خواهد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، غلامرضا بختیاری تهیه کننده مسابقه «آب و آتش» از پخش مسابقه در ایام نوروز خبر داد و گفت: باتوجه به برنامه ریزی ها ی انجام شده مسابقه «آب و آتش» در ایام نوروز و در شب های زوج از شبکه نسیم پخش خواهد شد و تا پایان اردیبهشت ماه و تا زمان فینال ۱۰۰ میلیونی پخش آن ادامه خواهد داشت.

غلامرضا بختیاری در ادامه افزود: فصل دوم مسابقه «آب و آتش» در ۲۵ قسمت تهیه و تولید  خواهد شد جایزه شش میلیون تومانی مسابقه به برنده مسابقه تعلق می گیرد و برنده مسابقه بعد از ۶ مرحله و طی سه روز مشخص می شود.

بختیاری با اشاره به بخش های مختلف مسابقه گفت : مراحل مسابقه شامل سه بازی آبی و سه بازی خاکی می باشد و بازی های این فصل از مسابقه کاملا جدید و فضای مسابقه بسیار شاد و مهیج طراحی شده است که این برگرفته از تجربیات ما از فصل اول مسابقه و نیازهای مخاطب می باشد.

گفتنی است تهیه کنندگی مسابقه بر عهده غلامرضا بختیاری و حامد جواد زاده سرپرست تیم کارگردانی هنری و شهاب عباسی  به همراه حامد میرزاپور  اجرای مسابقه «آب و آتش» را برعهده دارند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>