سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۹:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

دیدار مردمی بازیگران و عوامل «ماجرای نیمروز» در شیراز/ حضور در برنامه «خوشا شیراز»

majeraye-nimrooz

بازیگران و عوامل «ماجرای نیمروز» روز پنج شنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ فروردین ماه در پردیس سینمایی گلستان شیراز با مخاطبین این فیلم دیدار و گفتگو می‌کنند.

به گزارش سوره سینما ، این دیدار مردمی روز پنج شنبه ۱۷ فرودین ماه ساعت ۱۸:۳۰ و روز جمعه ۱۸ فرودین ساعت ۲۰ با حضور جواد عزتی، هادی حجازی فر، مهدی پاکدل، مهدی زمین پرداز، محمد حسین مهدویان و سید محمود رضوی برگزار می‌شود.

همچنین بازیگران و عوامل فیلم «ماجرای نیمروز» روز جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۹ صبح در برنامه «خوشا شیراز» که به صورت زنده پخش می شود، حضور می یابند. همچنین به طور همزمان این برنامه از شبکه شما پخش خواهد شد.

«ماجرای نیمروز» در نوروز ۹۶ اکران عمومی شده و تا کنون بیش از دو میلیارد تومان فروش داشته است.

در این فیلم مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، مهدی زمین پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدل به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان «ماجرای نیمروز» آمده است: در محله های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیایان ها و کوچه ها و در پستوی خانه ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>